Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

mały Wikuś

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
wikuś
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 7 lutego 2018, 17:48
Kontaktowanie:

mały Wikuś

Postautor: wikuś » 7 lutego 2018, 18:07

wikusia kupiliśmu prawie miesiąc temu u hodowcy jako 6 tygodniowego prosiaczka, jest bardzo żywotny, porusza się po całym mieszkaniu, jest przystosowane dla świnki gdyż wcześniej mieliśmy świnkę przez 10 lat, ten nasz malenki diament poznaje po kolei całe mieszkanie, pozwalamy mu na to w miare możliwości- oczywiście, ma swoją klatkę, w której sypia oraz domek na podłodze w ktorym spędza większość czasu ale lubi sobie połazić, kiedy kilka dni temu wychodziłam z domu chciałam jednak umieścić go w klatce by nie zrobił sobie krzywdy kiedy bedzie sam i nie moglam wyjąć go z miejsca, w ktorym się ukrył, wyciągłam go ale niefortunnie wyrwalam mu troche włosow, to było 3 dni temu od tej pory on popiskuje ale nadal jest bardzo zywotny, wszedzie chodzi a nawet biega, ma apetyt, pije wode ale teraz dopiero zauwazyłam to miejsce, wczesniej nie widziałam, widocznie do tego miejsca nie doszłam, wikuś ma bardzo dużo futerka, proszę o pomoc, co powinnam zrobić


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
NapewnoNjeToffifee
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 26 lutego 2017, 14:04
Świnki morskie: *Prince

[Chobi 2015*]
[Chobcia 2012*]
Kontaktowanie:

Re: mały Wikuś

Postautor: NapewnoNjeToffifee » 7 lutego 2018, 18:29

Teoretycznie nic mu nie jest ale jeśli polała się krew to proponuje zdezynfekować czymś i ewentualnie obserwować zachodzące zmiany.Jeśli po czasie nie będzie żadnych niepokojących objawów to nie ma się czym martwić xD zarzuć mu jakimś ogórasem i będzie git :P

Jeśli się nie boisz to nie jesteś człowiekiem.

wikuś
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 7 lutego 2018, 17:48
Kontaktowanie:

Re: mały Wikuś

Postautor: wikuś » 7 lutego 2018, 20:48

nie, nie ma żadnych krwawych zmian tylko pusty kawałek bez włosków ale bardzo się o niego boję, dziękuję jednak za słowa otuchy, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze



Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Dołącz do nas