Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

obgryzanie klatki !!!

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Emilka
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 14 lutego 2009, 22:35
Kontaktowanie:

Re: obgryzanie klatki !!!

Postautor: Emilka » 10 marca 2009, 19:45

A co mnie obchodzi co ty lubisz? Sorry za ton. Po co piszesz jak nic nie wnosisz nowego :?:


Awatar użytkownika

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: obgryzanie klatki !!!

Postautor: admin » 10 marca 2009, 20:20

Zgadzam się. Nie przekształcajcie każdego tematu w dyskusję na temat ulubionych rzeczy! Kolejne posty nic nie wnoszące do dyskusji będą nagradzane ostrzeżeniami.


Anonymous

jak oswoici świnke morskom

Postautor: Anonymous » 2 grudnia 2010, 19:04

mam świnkę morską od miesiąca nazwa się Tina :) i mam wrarzenie że mnie nie poznaje , chodzi o to że kiedy chce jam wżąć to mi ucieka :( a jak ją już mam na rękach to wtedy jest spokojna ale kiedy chce się z nią bawić to się nie róża i czy to jest na łóżku czy na podłodze to i tak nic :( a jak wchodze do pokoju to się tylko na mnie gapi a potem ucieka do domu :( i nie wiem jak ją mam oswoić pomocy:)


Sandi
Użytkownik
Posty: 1948
Rejestracja: 27 września 2010, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk.
Świnki morskie: nie posiadam świnki.
Kontaktowanie:

Re: obgryzanie klatki !!!

Postautor: Sandi » 4 grudnia 2010, 20:10

Hm...tak jak już w wielu postach pisałam (i nie tylko ja) trzeba śwince dać czas.

Ola [*] - będziemy pamiętać.

Anonymous

Re: obgryzanie klatki !!!

Postautor: Anonymous » 30 grudnia 2010, 20:27

mam nowy problem ponieważ już się do was zwracałam i pytałam jak mam oswoić moją świnkę morską Tinę to wiecie o niej trochę moje nowe pytanie to że moja świnka się dziwnie zachowuje znowu teraz wam wytumaczę o co chodzi.
jej pierwszy dzień przerzyła u mojej babci a potem była u mnie w domu a kiedy ją u mnie pusiciłam to nie chciała biegać ale to nie było dziwne przecierz była tu 7 dni. A kiedy byłam u mojej babci z Tiną i ją tam pusiciłam na podłodze to tam biegała i wogólę było inaczej bawiła się ze mną i było super a kiedy wróciłam do domu to znowu nie chciała się bawić.
Może wiecie co się dzieje bo ja nie mam pojęci.POMUSZCIĘ PLIS BO JA NIE MAM POJĘCI O CO MOŻE CHODZIĆ.POMOCY.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

  • Dołącz do nas