Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Świnka sztywnieje po dotykaniu bródki

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Szarykaptur
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 grudnia 2017, 16:02
Kontaktowanie:

Świnka sztywnieje po dotykaniu bródki

Postautor: Szarykaptur » 28 grudnia 2017, 16:06

Mamy dwie świnki morska, druga jest u nas około 3 tyg. Dzisiaj jak z nimi siedzieliśmy odkryłem że po dotykaniu boków bródki ( tam gdzie człowiek ma migdały) świnka morska cała sztywnieje, zaciska mięśnie (wszystkie prawie) . Prostują jej się nogi, zaciska ząbki ( stała nieruchoma z sałatą w pyszczku gdy ją tam dotykałem) i próbuje bardzo powoli przejść nad tym palcem/ręką albo się kładzie na nią. Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat? Swinka nie piszczy, nie ucieka, dla mnie bardzo dziwne, nagrałem filmik i później wrzucę.


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Świnka sztywnieje po dotykaniu bródki

Postautor: Darom » 28 grudnia 2017, 16:51

Pokaż nam ten filmik ok ? czekamy :)


Awatar użytkownika
Kluzka
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 7 marca 2017, 9:14
Lokalizacja: Wałbrzych
Świnki morskie: Ewa, Eleonora, Dagmara, Bernadetta, Antonina, Ambrozja, Hiacynta, Wiolka, Melania, Mikołaj, Alfredo, Leonadro, Róża, Hieronim, Barbara[*]
Kontaktowanie:

Re: Świnka sztywnieje po dotykaniu bródki

Postautor: Kluzka » 28 grudnia 2017, 18:23

Freezing?
+ nie podajemy sałaty, bo jest szkodliwa.

If I didn't have Guinea Pigs, my clothes would not have fur, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty ! :love:


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Dołącz do nas