Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Dziwne bobki

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Datuhra
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 2 kwietnia 2018, 22:29
Kontaktowanie:

Dziwne bobki

Postautor: Datuhra » 2 kwietnia 2018, 22:34

Witam,
Może to źle zabrzmi, ale mój świniak zaczął mieć problemy z bobkami jakieś 2 miesiące temu? Jego bobki są zielonkawe, lepkie, bardzo śmierdzące i świecące... to samczyk w wieku już 3 lat. Je dokładnie to samo co 2 pozostałe świnki (dziewczynki) czy jest możliwe, że ma tak ze względu na płeć czy jak? W tym tygodniu weterynarz, aktualnie jest parę dni na sianie tylko i wyłącznie, żeby zaobserwować czy coś się zmieni. Nie ma żadnych zmian w nastroju, gdyby nie fakt, że bobki są inne niż kiedyś to nie zauważyłabym niczego... :/
Proszę o poradę, pomoc :)


Awatar użytkownika

pimproczek
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 10 marca 2018, 19:45
Kontaktowanie:

Re: Dziwne bobki

Postautor: pimproczek » 3 kwietnia 2018, 8:29

jak dla mnie to nic nie powinnaś robic bo to zapewne kolor przeszedł z owoców i warzyw.Jeszcze mam do ciebie jedno pytanie czy pisząc że te bobki świecą miałaś an myśli że po prostu światło sie od nich odbija? Jeśli tak to nie martw się bo zapewne po prostu trochę więcej się napił i ma teraz mokrzejsze kupki albo jadł dużo mokrego.Nie wiem czy jest sens abys szła z tym do weta ale jeśli wolisz to pójdź.

Mam nadzieję że pomogłam



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

  • Dołącz do nas