Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Wosk w uchu?

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
MusicComet
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 3 lipca 2017, 21:43
Kontaktowanie:

Wosk w uchu?

Postautor: MusicComet » 3 maja 2018, 18:34

Dzisiaj sprawdzałam uszy mojej świnki i zauważyłam, że ma coś dziwnego w uchu (w drugim nie ma). Naturalnie poszłabym już do weterynarza ale mama zawsze mówi: a to normalne. Dokładnie mówiąc chce się dowiedzieć czy coś jej dolega i przekonać mame do wyjścia z nią do weterynarza. Wygląda to tak żółto-brunatnie. Troche wychodzi poza ucho. (w razie pytań o zdjęcia, zrobiłam ale są za duże)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: Wosk w uchu?

Postautor: MixQQ » 3 maja 2018, 21:23

Ja bym poszedł, mój ostatnio miał brudne ucho, a objawy były naprawdę dziwne - prosiak chodził jak zombie, głowa przechylona na bok, obracał się wokół +leżał na jednym boku. Sprawdziłem na angielskich stronach i nazywa się to "head tilt.


Jeśli z Twoim prosiakiem będzie się działo podobnie to masz mało czasu na uratowanie go.
Mimo wszystko udaj się do weterynarza - on mu fachowo wyczyści uszy, sprawdzi czy jest jakaś infekcja, jeśli nie będzie to da zastrzyk zapobiegawczo, aby nie doszło do stanu zapalnego



Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

  • Dołącz do nas