Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Dziwne zachowanie świnki

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Michał3848499292
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 lipca 2018, 13:16
Kontaktowanie:

Dziwne zachowanie świnki

Postautor: Michał3848499292 » 19 lipca 2018, 13:34

Moja świnka ostatnio dziwnie się zachowuje.Kiedy staram sie ją pogłaskać po głowie ,mruczy popiskuje jest zadowolona ale kiedy zaczynam schodzić na grzbiet i ją głaskać w tym miejscu ,nawet jeżeli tylko ją dotknę to zaczyna panicznie piszczeć i uciekać.Nie daje sie przez to brać na ręcę ponieważ kiedy tylko poczuje że dotykam ją w plecki,kuperek od razu zaczyna się rzucać i piszczeć.Ponadto zauważyłem że pod noskiem ma taką małą jakby krostkę,zgrubienie.Co mam zrobić w tej sytuacji ?


Awatar użytkownika

Moreni
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 18:37
Lokalizacja: Elbląg
Świnki morskie: Momo
Skuld
Ahsoka
Serenada
Kontaktowanie:

Re: Dziwne zachowanie świnki

Postautor: Moreni » 19 lipca 2018, 16:51

Iść do weta. Skoro nagle przestała dawać się dotykać, to może coś zaczęło ją boleć. A krostka pod nosem to może być początek zapalenia warg - też wymaga konsultacji (chyba, że to zaschnięte smarki. Ale jeśli katar się utrzymuje, to też wymaga konsultacji ze specjalistą.)


Monika Pok
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 lipca 2018, 11:26
Kontaktowanie:

Re: Dziwne zachowanie świnki

Postautor: Monika Pok » 20 lipca 2018, 11:40

Moja świnka dziwne sie zachowuje.Od rana siedzi w kącie i mało co się rusza.Picie jej daje przez strzykawkie.Je bardzo mało.Śwnka ma 8 tygodni,a od 2 tygodni jest u mnie.jutro jadę do weterynarz .Co może jej jest.


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Dziwne zachowanie świnki

Postautor: Darom » 20 lipca 2018, 16:19

Nie czekaj do jutra tylko jedź dziś szybko do weterynarza. Nie wiadomo co jej jest i lepiej żeby nie wpadła w jakąieś choróbsko. Więc leć szybciutko :)



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Dołącz do nas