Strona 1 z 1

Problem z penisem

: 13 listopada 2018, 19:45
autor: madziae4
Hej. Mam do was pytanie. Posiadam 9 miesięcznego samczyka i dzisiaj zobaczyłam, że jego penis jakby wsunął się całkiem do środka. Wygląda jakby go w ogóle nie miał. Wcześniej nie było problemów i wszystko było "na swoim miejscu". Boję się, że może się to wiązać z problemami w oddawaniu moczu. Mieliście podobne problemy? Brać go do weterynarza? Bardzo proszę o pomoc!

Re: Problem z penisem

: 13 listopada 2018, 20:05
autor: ahimsa
Cześć, penisy same w sobie są zazwyczaj schowane; na zewnątrz ta kuleczka to nie jest sam siusiak, a jedynie chyba skórka ;)
https://www.youtube.com/watch?v=BVfE1EOYQRo
u moich samców też czasem się ona chowa, ale zwykle znów ją widać potem, pomogłoby zdjęcie - czy możesz przysłać (?), wtedy lepiej można by zrozumieć Twoje pytanie.
Osobiście widziałam siusiaka jednej mojej świnki - raz u weterynarza, a raz podglądnęłam jak się myje, a drugiej nie widziałam ani razu w ciągu czterech lat ;) :) Wydaje mi się, że problem byłby większy, jakby zwisał na zewnątrz. A czy świniak ma jakieś problemy z siusianiem, czy boisz się, że się mogą pojawić? Pozdrawiam!

Re: Problem z penisem

: 14 listopada 2018, 16:29
autor: madziae4
Już wszystko wróciło na swoje miejsce :) ale dziękuje za pomoc i odpowiedź. Jak widać człowiek cały czas dowiaduje się czegoś nowego :D