Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Problemy z wydalaniem, przerost zębów

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
talia35
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 15:13
Kontaktowanie:

Problemy z wydalaniem, przerost zębów

Postautor: talia35 » 13 grudnia 2018, 15:31

Witam,
Czytam forum od dość dawna, ale jeszcze nie widziałam żadnego opisu mojej sytuacji, jeżeli jednak jest coś na ten temat, to usunę.
Mój świnek, 2 letni z resztą ma nieprawidłowy zgryz, weteryznarz nie zgadza się na operację, z powodu zbyt małej wagi zwierzaczka (aktualnie 540g :confused:). Od 4 miesięcy walczymy z tym aby przybrał na wadze, był dokarmiany, dostaje melise, siemielniany, karme z verselelaga, sianko, którego z resztą nie chce jeść, a raczej nie jest słabej jakości, bo druga świnka je bez problemów.
Świnka nie robi bobków od samego początku leczenia - cały czas biegunka ze śluzem, lekarz wykluczył zatrucie pokarmowe, czy utchwienie sierści w żołądku. Pomimo możnaby powiedzieć, słabego samopoczucia, Heniek jest bardzo żywiołowy, nie widać po nim cienia choroby oprocz tego, że jest bardzo chudy. Jestem zmartwiona, nie wiem co robić, gdy spróbowałam pójść do innych weterynarzy w miescie kompletnie nie podjeli sie działania.
Może ktoś wie czy jest jakiś przyzwoity świnkowy weterynarz w Radomiu? Ponieważ obecny, jedyne co działa to tarkuje zęby, daje leki przeciwbólowe i probiotyk.. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Baby guinea pig <3
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 17:47
Świnki morskie: Leia
Kontaktowanie:

Re: Problemy z wydalaniem, przerost zębów

Postautor: Baby guinea pig <3 » 13 grudnia 2018, 17:53

Nie wiem, poszukaj w internecie jakieś lecznicy. Radzę ci szybko gdyż biegunka to choroba śmiertelna. Zapytaj też SPŚM może oni ci pomogą reaguj na każde nowe objawy. Życzę zdrowia :)

Świnki morskie to nie zwierzęta, to są kochani mali przyjaciele o których pamiętasz całe życie


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

  • Dołącz do nas