Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Biegunka?

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Awatar użytkownika
Baby guinea pig <3
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 17:47
Świnki morskie: Leia
Kontaktowanie:

Biegunka?

Postautor: Baby guinea pig <3 » 13 grudnia 2018, 18:47

Hejka to mój pierwszy post! Mam problem z dwu miesięczą świnką samiczką rozetką trikolorką :( . Wszytko zaczęło się gdy zaczęłam jej podawać versle laga CC najpierw było ok ale raz zrobiła rzadką kupkę która śmierdziała (jej bobki nie śmierdzą) teraz robi czasami zwykłe a raz dziwne. Te jej dziwne bobki są raz niekszatłe i mokre a raz miękkie. Pomocy. Jutro idę do weta.

Świnki morskie to nie zwierzęta, to są kochani mali przyjaciele o których pamiętasz całe życie

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Renika
Użytkownik
Posty: 687
Rejestracja: 4 września 2012, 11:14
Kontaktowanie:

Re: Biegunka?

Postautor: Renika » 13 grudnia 2018, 20:52

Nie sądzę aby to była wina karmy CC. Może je za dużo zieleniny, ogórka? Czasami biegunka jest objawem jakiejś innej choroby więc warto zabrać bobki do analizy (z 3 dni) czy nie ma np. pasożytów lub kokcydii.


Awatar użytkownika
Baby guinea pig <3
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 17:47
Świnki morskie: Leia
Kontaktowanie:

Re: Biegunka?

Postautor: Baby guinea pig <3 » 13 grudnia 2018, 21:01

[quote="Renika"]Nie sądzę aby to była wina karmy CC. Może je za dużo zieleniny, ogórka? Czasami biegunka jest objawem jakiejś innej choroby więc warto zabrać bobki do analizy (z 3 dni) czy nie ma np. pasożytów lub kokcydii.[/Rquote]
Hmmm są jedynie miękkie i cuchną fiete od wczoraj ograniczam tylko do pietruszki marchewki i jabłek dostaje taki obiad kolacje i śniadanie czyli rano południem i wieczorem . Ale tak wcześniej jadła zieleninę i pomidory

Świnki morskie to nie zwierzęta, to są kochani mali przyjaciele o których pamiętasz całe życie


Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Dołącz do nas