Biegunka?
: 13 grudnia 2018, 18:47
autor: Baby guinea pig <3
Hejka to mój pierwszy post! Mam problem z dwu miesięczą świnką samiczką rozetką trikolorką

. Wszytko zaczęło się gdy zaczęłam jej podawać versle laga CC najpierw było ok ale raz zrobiła rzadką kupkę która śmierdziała (jej bobki nie śmierdzą) teraz robi czasami zwykłe a raz dziwne. Te jej dziwne bobki są raz niekszatłe i mokre a raz miękkie. Pomocy. Jutro idę do weta.
Re: Biegunka?
: 13 grudnia 2018, 20:52
autor: Renika
Nie sądzę aby to była wina karmy CC. Może je za dużo zieleniny, ogórka? Czasami biegunka jest objawem jakiejś innej choroby więc warto zabrać bobki do analizy (z 3 dni) czy nie ma np. pasożytów lub kokcydii.
Re: Biegunka?
: 13 grudnia 2018, 21:01
autor: Baby guinea pig <3
[quote="Renika"]Nie sądzę aby to była wina karmy CC. Może je za dużo zieleniny, ogórka? Czasami biegunka jest objawem jakiejś innej choroby więc warto zabrać bobki do analizy (z 3 dni) czy nie ma np. pasożytów lub kokcydii.[/Rquote]
Hmmm są jedynie miękkie i cuchną fiete od wczoraj ograniczam tylko do pietruszki marchewki i jabłek dostaje taki obiad kolacje i śniadanie czyli rano południem i wieczorem . Ale tak wcześniej jadła zieleninę i pomidory