Strona 1 z 1
MOja świnka od jakiegoś czasu nie je!
: 23 października 2007, 12:27
autor: paulici@
MOja świnka od jakiegoś czasu nie je!

je tylko na moich rekach i czesto na przymus i tylko miekkie rzeczy:(.mam ją juz od 3 lat i nigdy mi sie cos takiego nie przydarzyło!prosze pomużcie mi!
Re: POMOCY!!
: 23 października 2007, 12:41
autor: Karena
paulici@ - jak najdszybciej do weterynarza! Nikt z nas nie powie co dolega Twojej śwince, mozna tylko gdybać. Moze ma wzdęcie, albo prtzerost zębów trzonowych. Przypilnuj, żeby weterynmazr sprawdził śwince zęby trzonowe - te wewnątrz pyszczka.
Każdy dzień niejedzenia u świnek może miec poważne konsekwencje. Nap[isz co powiedział weterynarz.
Re: MOja świnka od jakiegoś czasu nie je!
: 23 października 2007, 18:23
autor: motylek1007
byłas juz u weta???? jesli nie pojdziesz najszybciej jak to możliwe czarno to widze

Re: MOja świnka od jakiegoś czasu nie je!
: 23 października 2007, 20:16
autor: Migusia
No !!!Jak najszybciej!!! :rozpacz: Gazu!!
Re: MOja świnka od jakiegoś czasu nie je!
: 23 października 2007, 22:09
autor: 210977333q
Moja tez nie jadla i okazalo sie,ze to bakterie w jelitach (tyle,ze miala biegunke).Musisz isc do weta,Jesli nie mozesz zaraz to dokarmiaj ja namoczonymi granulkami lub zmielonym sianem (tak mnie doradzano na tym forum).Moja nie chciala jesc przez dobry tydzien,dokarmialam ja na sile przez strzykawke.Trzymam kciuki za swinke.

Re: MOja świnka od jakiegoś czasu nie je!
: 24 października 2007, 17:24
autor: Migusia
Ja też... :super: :super:

k: Ale myśle ,że będzie dobrze