Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Gwałt świnek morskich

Forum poświęcone ustalaniu płci, ciąży i opiece nad młodymi świnkami morskimi.
Jozek the pig
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 listopada 2019, 22:36
Kontaktowanie:

Gwałt świnek morskich

Postautor: Jozek the pig » 30 listopada 2019, 22:45

Cześć , od maja mam świnkę Józka miał on kolega Antka lecz niestety odszedł ... ale to inna historia we wrześniu gdy odszedł antek wziełam 2 świnkę teodora było wszytko okej do ostatniego tygodnia , ponieważ młodsza świnka zaczęła ganiać straszą po klatce i próbować ja zgwałcić starsza świnka ucieka piszczy wchodzi na domek i miała ona w ‚tyłku’ biały śmierdzący płyn taki sam który znajdował sie na członku teodora , świnki sa rozdzielane i wkładane z powrotem lecz niestety działa to przez dzień dwa i znowu sie zaczyna , Czy mógł by ktoś doradzić co mam zrobić ? Ponieważ już myśle nad oddaniem Teodora :|


Awatar użytkownika

świnka.morska.
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 24 kwietnia 2020, 21:15
Lokalizacja: woj. Lubuskie
Świnki morskie: [*]Halinka
Zenek
Kontaktowanie:

Re: Gwałt świnek morskich

Postautor: świnka.morska. » 24 kwietnia 2020, 21:34

Może wykastruj świnkę .

:yahoo: :spruceup: :love4: :love: :wacko: :band: :mad: :-P :guitar: :farmer: :bounce:

Awatar użytkownika
MajaiRosie
Użytkownik
Posty: 525
Rejestracja: 28 sierpnia 2012, 21:10
Świnki morskie: Za TM: Rosie [*], Malibu [*], Pigwa [*], Baranek [*],
Moje stadko: Kahlua, Mercedes i Tequilla
Kontaktowanie:

Re: Gwałt świnek morskich

Postautor: MajaiRosie » 25 kwietnia 2020, 9:57

Nie rozumiem gdzie tutaj jest problem? Masz 2 samce, które się nie biją, nie kłócą, nie robią ran otwartych. Gwałcenie, czy wskakiwanie na siebie to normalne zwierzęce zachowanie. Jest to zarówno rozładowaniem napięcia, jak i ustalaniem hierarchii. Najgorszym, co możesz tutaj zrobić, to ich rozdzielanie! To zaburza całkowicie równowagę w stadzie i tylko pogarsza sprawę. Nigdy nie rozdzielamy połączonych, żyjących razem świnek- nawet w chorobie.
Jeszcze raz spytam, co ci tutaj przeszkadza?
Jeśli żal ci uległej świnki, to wrzuć do klatki pluszowego misia ;)
Przestańmy porównywać zwierzęta do ludzi, a zrozummy i zaakceptujemy ich naturalne zachowanie.

Kastracja tutaj nie pomoże, bo napięcie seksualne u kastratów również występuje.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ciąża i płeć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas