Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Świnka zdechła 2 godziny po wizycie u weterynarza

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
SEiLA
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 1 października 2022, 0:53
Świnki morskie: Mela
Pigwa
Juka
Kontaktowanie:

Świnka zdechła 2 godziny po wizycie u weterynarza

Postautor: SEiLA » 21 lutego 2023, 18:34

Hej mam pytanie czy to jest możliwe zeby normalna zdrowa swinka po wizycie u weta mogła odejść? Swinka miała ropien na jutro miała mieć operacje. Dostała lek Bactrin i jakiś przeciwbólowy. Badania wzorowe Wcześniej narkozą. 2 godziny później już była w stanie agonalnym... weterynarz się pomylił?


Awatar użytkownika

SaIReS
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 28 listopada 2021, 17:53
Świnki morskie: Moli i Cola
Kontaktowanie:

Re: Świnka zdechła 2 godziny po wizycie u weterynarza

Postautor: SaIReS » 21 lutego 2023, 22:50

Skoro miała ropień to nie była całkiem zdrową świnką. Może pękł jej ten ropień. Może miała go już długo, w związkuz czym rozwinęła się mocna infekcja. Sekcja może dać odpowiedzi na pytania co się stało śwince. Czy weterynarz to egzotyk od świnek?


SEiLA
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 1 października 2022, 0:53
Świnki morskie: Mela
Pigwa
Juka
Kontaktowanie:

Re: Świnka zdechła 2 godziny po wizycie u weterynarza

Postautor: SEiLA » 22 lutego 2023, 10:58

Podobno miała przerośnięte serce i najprawdopodobniej nie wytrzymało po narkozie. Prawdy się już nie dowiem dzisiaj mam odebrać opis i ma pokazać nam jak to wszystko wyglądało. Tak weterynarz tez opiekuje się zwierzętami egzotycznymi co prawda nie jest to Wrocław ale pomogła nam z 2ga swinka Mela jak miała zapalenie ucha i stan był też ciezki :/ . Kocham swinki morskie to są moje 2gie natomiast to są tak kruche zwierzątka ze nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć... Najgorsze jest to że Juka była Championem i nigdy nie chorowała:(



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Dołącz do nas