Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

pasożyt skórny ... =/

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Awatar użytkownika
Pela
Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 31 października 2007, 21:48
Lokalizacja: Bardzo fajne miasteczko
Kontaktowanie:

pasożyt skórny ... =/

Postautor: Pela » 18 grudnia 2008, 15:50

gdzieś już pisałam o tym że Asterek ma na ciele takie...coś. Z początku myślałam że to może jakieś rany (tzn. na początku była jedna) ale wet powiedział że to może być od wprowadzenia nowej karmy, ale na wszelki wypadek wstrzyknął jakiś antybiotyk. No to wróciłam do tej karmy, od której nic się nie działo, ale to "coś" nie zeszło, a do tego pojawił się drugi placek!! Teraz nie dawno znowu byłam, ale dyżur miał inny weterynarz, noi on coś mu wtarł na kark i powiedział że to jest jakiś PASOŻYT SKÓRNY i mam znowu przyjechać 29 grudnia. I tu moje pytanie - czy w takim stanie zdrowia mogę Asterixowi dokupić przyjaciela? Ja tak myślałam że pewnie nie, bo się zarazi i co...ale już dawno planowałam to zrobić, a tak mi go żal że jak mnie nie ma musi siedzieć sam...

Obrazek

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: pasożyt skórny ... =/

Postautor: Magda_Oska » 18 grudnia 2008, 16:43

Jeśli to faktycznie pasożyt, to ja bym się wstrzymała z kupieniem kolejnego prosiaka. Po co dodatkowo narażać nowego zwierzaka na choróbsko i siebie na wydatki. Dowiedz się dokładnie co takiego męczy Asterka, a jak będziecie mieć to już za sobą, to pomyśl o towarzystwie :)

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek


Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

  • Dołącz do nas