Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

za zimno?

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
samadhi2
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 26 listopada 2006, 13:30
Kontaktowanie:

za zimno?

Postautor: samadhi2 » 3 grudnia 2006, 14:33

witam serdecznie. wiem,ze to moze dziwne pytanie,ale jka poznac ,czy swince nie jest za zimno? moja siedzi skulona w katku i tak jakby sie czasem troche trzesie,ale nie wiem,czy sie denerwuje czy cos. poza tym je w miare normlanie, wiec chyba nie jest chora.


Awatar użytkownika

RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Postautor: RsQ » 3 grudnia 2006, 15:08

Po pierwsze kiedy ją kupiłaś?? Jak jest już całkiem oswojona to jest jej zimno i przestaw klatke w inne miejsce, a jak nie jest oswojona jeszcze to trzęsie się bo się ciebie boi

Moje gg: 1844697

samadhi2
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 26 listopada 2006, 13:30
Kontaktowanie:

Postautor: samadhi2 » 3 grudnia 2006, 15:17

hmm..no jest u nas krotko bo dopiero 3 tygodnie. co prawda juz do nas przychodzila , bralam ja normlanie n arece, lizala mnie, a od 3 dni nas unika;(. czy to normlane na poczatku?


RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Postautor: RsQ » 3 grudnia 2006, 17:37

Boi się ciebie narazie. Postaw ją w takim miejscu gdzie będzie wszystkich widzieć w oddaleniu i żeby miała ciepło :)

Moje gg: 1844697

Awatar użytkownika
Cyzio
Użytkownik
Posty: 168
Rejestracja: 11 listopada 2006, 15:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Cyzio » 4 grudnia 2006, 10:09

a jak poznac? mozesz ja wziasc na rece i zobaczyc czy ma zimne nozni ja tak robie :]


Awatar użytkownika
Anja
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 6 września 2006, 12:25
Kontaktowanie:

Postautor: Anja » 13 grudnia 2006, 23:49

moja obecna swinka byla rok temu chora na zapalenie pluc i siedziala ciagle w kaciku i sie trzesla z zimna gdy wyzdrowiala wszystko bylo ok. czy twoja swonka ma domek w klatce moze dlatego tak siedzi ciagle w kacie bo nie ma gdzie sie schowac. mialam juz wczesniej swinke i zauwazylam ze ogolnie te zwierzaki sa strasznymi piecuchami lubia lezec pod kocykiem czy w zimie kolo kaloryferu zupelnie jak koty


Awatar użytkownika
OLA I JULIA
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: 5 października 2006, 10:25
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: OLA I JULIA » 17 grudnia 2006, 20:49

U mnie w domu jest ciepło, ale chciałam sprawdzić mojego świniaka i polożyłam mu w kuchni pod kaloryferem kocyk. Niestety nie bardzo chcial z niego korzystać.

Kocham moją świnkę![*]

Awatar użytkownika
Annna
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 27 grudnia 2006, 9:31
Kontaktowanie:

A może...

Postautor: Annna » 28 grudnia 2006, 9:34

A może po prostu się nudzi?! Nie mogę niczego twierdzić, bo musiałabym widzieć jej zachowanie, ale wydaje mi się, że jest to możliwe. Postaraj się dostarczyć jej trochę rozrywki: wypuść na podłogę, porozkładaj np. doniczki do góry dnem i inne takie... Świnki bardzo lubią takie tory przeshkód! Powodzenia :)
Acha, koniecznie napish, jak się świnka czuje!!!


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas