Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Siusianie

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Awatar użytkownika
Martu$ska
Użytkownik
Posty: 233
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 16:38
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Siusianie

Postautor: Martu$ska » 23 stycznia 2007, 9:25

Mam problem. Moj swinek gdy puszczam go po domu i udostepnie mu kuchnie to zawsze w jednym kacie siusia i zalatwia sie. Jak moge temu zapobiec ??


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Moncia
Zasłużony
Posty: 598
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 16:54
Lokalizacja: Przemków
Świnki morskie: Filip
Kontaktowanie:

Postautor: Moncia » 23 stycznia 2007, 11:07

Co ile zmieniasz trociny?
Możesz coś postawić w tym miejscu, żeby świniak nie miał tam dostępu, lub posmarować tamten kącik np. cebulą.
Przypilnuj świniaczka żeby tam nie chodził.
Moja Dosia też tak robiła, gdy ja przyłapałam trochę nakrzyczałam np. "idź stąd, do klatki!", oczywiście nie ma tu mowy o jakiejkolwiek brutalności.

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 23 stycznia 2007, 21:15

To się powinnaś cieszyć, że załatwia się tylko w jednym miejscu a nie sika gdzie popadnie :D Skoro robi w jednym miejscu, to możesz położyć tam kuwetkę z żwirkiem, czy trocinami, albo gazetę, może zamiast na podłogę będzie załatwiac się do wyznaczonego miejsca :D

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika
Martu$ska
Użytkownik
Posty: 233
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 16:38
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Siusianie

Postautor: Martu$ska » 24 stycznia 2007, 11:55

[b]Magda_Oska napisala:
To się powinnaś cieszyć, że załatwia się tylko w jednym miejscu a nie sika gdzie popadnie Skoro robi w jednym miejscu, to możesz położyć tam kuwetkę z żwirkiem, czy trocinami, albo gazetę, może zamiast na podłogę będzie załatwiac się do wyznaczonego miejsca
[/b] Tylko ze on zalatwia sie w kuchni :/
Wiec nie moge postawic tam kuwetki

Dodano: poŚroda552111
Magda_Oska napisala:
To się powinnaś cieszyć, że załatwia się tylko w jednym miejscu a nie sika gdzie popadnie Skoro robi w jednym miejscu, to możesz położyć tam kuwetkę z żwirkiem, czy trocinami, albo gazetę, może zamiast na podłogę będzie załatwiac się do wyznaczonego miejsca
Tylko ze on zalatwia sie w kuchni :/
Wiec nie moge postawic tam kuwetki


Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 24 stycznia 2007, 12:20

To co, że w kuchni? Moje też się załatwiały w kuchni pod narożnikiem :P I jakoś wszyscy z tym żyli :D Wystarczyło tylko tam częściej sprzątac :D

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek


Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

  • Dołącz do nas