Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

2 anonimymy i problem

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
R6
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 29 stycznia 2007, 11:21
Lokalizacja: częstochowa
Kontaktowanie:

Postautor: R6 » 1 lutego 2007, 0:14

mnie tez - sliczny jest ;d ma taki super pyszczek taki niewinny :) [ w stylu tekst zagubiony/o co chodzi/gdzie ja jestem ] dlatego go wzialem jest mniejszy etc ale mily- drugiego wybierala moja dziewczyna :) i sie zwie kwik bo ciagle kwika mruczy kwika etc no i wchodzi kiwi na glowe :) tak wogole to mialy byc obie samice ;D

btw ja juz swinke mialem kiedys ale angielska ta z normalna sierscia samiczke dostalem ja jak miala roczek i problemu niemialem super zwierzatko bardzo oddane mile nigdy niegryzlo :) nigdy nie mialo fochow i nieuciekalo :) pamietam jak przezywalem majac 15 lat wycieczke do weterynarza w celu obcieciu jej pazurkow :)

pusia ogolem byla trawojad :) wody prawie niepila zato trawe na kg :)

btw dziewczyny <buziaki> naprawde dzieki za pomoc :) na blizniaczym forum nikt niepotrafil mi poradzic :) [ale kto jak nie dziewczyna rozpozna ptaszka :cool: :msn-wink: :msn-wink: ] dlatego wybieram to czyli wasze forum:P


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 1 lutego 2007, 2:14

R6 pisze:btw dziewczyny <buziaki> naprawde dzieki za pomoc :) na blizniaczym forum nikt niepotrafil mi poradzic :) [ale kto jak nie dziewczyna rozpozna ptaszka :cool: :msn-wink: :msn-wink: ] dlatego wybieram to czyli wasze forum:P

:blush: hehe :D Bardzo nam miło :P Jak trzeba będzie jeszcze pomóc, to mów śmiało :P

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

R6
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 29 stycznia 2007, 11:21
Lokalizacja: częstochowa
Kontaktowanie:

Postautor: R6 » 6 lutego 2007, 10:45

witamy :)

no wiec wiesci niezbyt ciekawe - ruda swinka czyli kwik wg mojej oceny robi coraz wieksza tzn niejest ogromna ale urosla wyraznie kiwi czyli czarna niezbyt ;/

co do kwika to zauwazylem u niej przy dzisiejszej zabawie drobna zmiane osprzetu plciowego

tu kwik
http://img222.imageshack.us/my.php?image=lalasu1.jpg

tu kiwi
http://img222.imageshack.us/my.php?image=samieczy4.jpg

jak widac - a teraz na fotach widac - roznica jest ;/ i co teraz ?? kto ma jakas opinie ?


kocham świnki
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 2 lutego 2007, 15:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: kocham świnki » 6 lutego 2007, 13:41

Moja świnka teżsię kiedyś dużo drapala więc poszłam z nią do weterynarza. Okazało się że ma pasożyty i musiała mieć 3 zastrzyki robione. Teraz już się nie drapie, no może czasem ale to żadko

[ Dodano: 06 Luty 2007, 13:40 ]
A teraz to wygląda jak samiec i samica.

[ Dodano: 06 Luty 2007, 13:41 ]
Kwik to samica, przynajmniej tak mi się wydaje

KOCHAM ŚWINKI !!!!!

Awatar użytkownika
Ewcia
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 29 października 2006, 13:09
Kontaktowanie:

Postautor: Ewcia » 6 lutego 2007, 15:58

Mi się wydaje, że to samczyk i samiczka.

Obrazek

Awatar użytkownika
Monia
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 16:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Monia » 6 lutego 2007, 16:05

no to jeżeli przypuszezcenia się potwierdzą to staniesz się kandydatem na dziadka... :P


R6
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 29 stycznia 2007, 11:21
Lokalizacja: częstochowa
Kontaktowanie:

Postautor: R6 » 6 lutego 2007, 17:19

no jak sie rozmnozy to bede sie martwil i dzialal narazie tak jedna jak i druga na siebie mruczy a to co powinno byc samcem jest mniejsze zdominowane i sskupia sie calymi dniami na jedzniu niz na gonieniu tego rudego

jesli rude sie okoci to na 100% z wczesniejszego zaplodnienia kiedy bylo w wiekszym miocie - moj kiwi na bank tego niezrobil :)


Awatar użytkownika
Monia
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 16:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Monia » 6 lutego 2007, 17:25

Ja się może nie znam tak dobrze jak niektórzy tutaj ale wydaje mi się że jeżeli masz wątpliwości i nie chcesz mieć małych to może narazie lepiej je chwilowo rozdzielić.. :/

[ Dodano: 06 Luty 2007, 17:25 ]
A tak swoję drogą: nie możesz się ich poprostu zapytać co one są? :P


R6
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 29 stycznia 2007, 11:21
Lokalizacja: częstochowa
Kontaktowanie:

Postautor: R6 » 6 lutego 2007, 17:30

problem w tym ze niema gdize ich rozdzielic poto kupilem 100 cm klatke zeby to razem mieszkalo :) oddzielic moge tylko poco

jesli juz jest w ciazy to jest jesli nie to nie i zyjemy dalej

jak sie bedzie miala okocic [o ile jest kotne i to ona] to bedzie po niej widac ze ejst w grubej ciazy wtedy rozdziele - samca na kastracje gdzies zawioze a na male swinki bez problemu beda chetni wsrod znajomych bo troszke rozreklamowalem filmami z zabaw moich pociech :)


Awatar użytkownika
Monia
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 16:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Monia » 6 lutego 2007, 17:34

Jeżeli nie będziesz miał z maluchami problemu to rzeczywiście nie masz po co rozdzielać :)


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

  • Dołącz do nas