Strona 1 z 2

Kichanko ;(

: 8 września 2012, 20:43
autor: Kocixu
Hej jest taka sprawa, że wczoraj kupiłam sobie cudną świnkę Manię. Niestety jest taki problem, że według mnie ona za często kicha. Boję się, że może to byc przeziębienie, ale niestety wizyta u weterynarza nie jest taka tania dlatego wole się upewnic, że coś jej jest niż isc i zapłacic za to, że pani mi powie iż świnka jest zdrowa. Jak mam to sprawdzi, że naprawdę jej coś dolega ?

Re: Kichanko ;(

: 8 września 2012, 21:08
autor: vagina_denata
Nie sprawdzisz.
Weterynarz kosztuje 20-50 zł, to nie jest dużo...

Re: Kichanko ;(

: 9 września 2012, 10:23
autor: Konto usunięte
Świnka jest przeziębiona, lepiej wybrać się teraz do weta, niż płacić potem za zastrzyki przy zapaleniu płuc...

Re: Kichanko ;(

: 9 września 2012, 12:47
autor: Kocixu
A czy możliwe jest to, że kicha od kurzących się trocin czy siana ?

Re: Kichanko ;(

: 9 września 2012, 12:52
autor: LadyBlue
W takiej sytuacji - raczej by się drapała ;).
Nie denerwuj się - na pewno wszystko będzie dobrze.

Re: Kichanko ;(

: 9 września 2012, 13:23
autor: Konto usunięte
Od trocin też może kichać, ale my przecież ci nie powiemy przez internet. Ja raczej obstawiam przeziębienie, w sklepach zoologicznych nikt nie dba o podawanie świniakom witaminy. Świnka=obowiązek, chcesz zwierzę wiec musisz zapewnić mu dogodne warunki.

Re: Kichanko ;(

: 9 września 2012, 15:19
autor: Kocixu
dimii pisze:ale my przecież ci nie powiemy przez internet.


To niby jakim cudem mogłaś stanowczo stwierdzić, że jest przeziębiona ?

dimii pisze:Świnka jest przeziębiona,

Re: Kichanko ;(

: 9 września 2012, 15:24
autor: kin28
To są przypuszczenia. Największa możliwość to właśnie przeziębienie. Moim zdaniem, jeżeli zależy Ci na zdrowi świnki, to wybierz się do tego weterynarza. Może to być przeziębienie, a może alergia, weterynarz, który zna się na takich rzeczach powinien to trafnie stwierdzić.

Re: Kichanko ;(

: 9 września 2012, 15:27
autor: Kocixu
Yhmmm...tylko, że irytują mnie tacy ludzie którzy na początku piszą mi, że jest przeziębiona, a potem się czepia, że przez internet mi tego nie powie ;p Ale spoko, koniec rozmowy, żeby kłótni nie było ;]

Re: Kichanko ;(

: 9 września 2012, 20:14
autor: Konto usunięte
Oh god, ja nie stwierdzam, ja snuję teorie. Najbardziej prawdopodobne jest przeziębienie, ale bez badania się nie dowiesz.