Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Czy mojej śwince coś jest ??

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Awatar użytkownika
Karolajna
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: 11 marca 2007, 11:07
Lokalizacja: Pruszków
Świnki morskie: Kasia, Kuba, Nutka, na zawsze w moim sercu ['] (oraz szczur Stefan [*]), obecnie 5 szynszyli: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka
Kontaktowanie:

Czy mojej śwince coś jest ??

Postautor: Karolajna » 11 marca 2007, 11:46

Od niedawna moja świnka morska miała niedobór witaminy C i już po tym jak wyzdrowiała zaczeła mnie lizac po brodzie . W dodatku muszę czyścić ją w miejscach intymnych go sama się nie czyści . Niewiem równierz czym mam ją czyścić ... pomocy!!

[ Dodano: 11 Marzec 2007, 11:46 ]
moja swinka od wiedawna zaczela mnie lizac po brodzie a jeszcze niedawno miala nie dobor witaminy C i czy to jest z tym zwiazane ?? czy z tym ze nieczysci sie w miejscach intymnych i musze ja sama czyscic i ja to boli <to> prosze pomozcie Kubusiowi :niepewny:

"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." ~Mark Twain
Moje kochane świnki na zawsze w moim sercu... Dobranoc aniołki.

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Teeta
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 24 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: 3 świnki, 2 króliki, 1 kot
Kontaktowanie:

Postautor: Teeta » 11 marca 2007, 18:45

Skąd wiesz, że miała niedobór witaminy C?
Większość tutaj świnek pewnie ma niedobór witaminy C, moja świnka również to ma (bo nie daję jej codziennie te 10 kropelek Cebionu albo tony ziół).

To, że Cię liże to normalne u świnek. Może to być niedobór czegoś tam (chyba soli albo innych minerałów), ale w życiu nie witaminy C.

A u samców się czyści, jeśli wiesz jak to robić, jak nie to do weterynarza.

:)

Awatar użytkownika
Karolajna
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: 11 marca 2007, 11:07
Lokalizacja: Pruszków
Świnki morskie: Kasia, Kuba, Nutka, na zawsze w moim sercu ['] (oraz szczur Stefan [*]), obecnie 5 szynszyli: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka
Kontaktowanie:

byłam u weta

Postautor: Karolajna » 11 marca 2007, 19:20

Niestety byłam u weta i on powiedział że świnka ma niedobór witaminy C <powa> i pokażałam Kubusia a wet wyczyścił go i powiedział żeby go czyścić i w tym mam problem bo nie wiem czym . A i jeszcze jedno cebrion jest gorszy od kropelek specjalistycznych dla świnek morskich
Pozdro kagra

[ Dodano: 11 Marzec 2007, 19:20 ]
TeetaNiestety byłam u weta i on powiedział że świnka ma niedobór witaminy C <powa> i pokażałam Kubusia a wet wyczyścił go i powiedział żeby go czyścić i w tym mam problem bo nie wiem czym . A i jeszcze jedno cebrion jest gorszy od kropelek specjalistycznych dla świnek morskich
Pozdro kagra

"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." ~Mark Twain
Moje kochane świnki na zawsze w moim sercu... Dobranoc aniołki.


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości

  • Dołącz do nas