Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

PILNIE PROSZĘ O ODPOWIEDZ!

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Mysia Pysia249
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 8 stycznia 2015, 22:55
Lokalizacja: Maków Podhalański
Świnki morskie: Toto i Dudusia
Kontaktowanie:

PILNIE PROSZĘ O ODPOWIEDZ!

Postautor: Mysia Pysia249 » 31 maja 2015, 9:58

Moja świnka dokładnie dzisiaj rano wyskoczyła z klatki na biurku. Musiał wcześniej jakoś otworzyć klatkę. Przednia łapka chyba jest złamana, nw co robić. Jest niedziela weterynarz zamknięty a ja nigdy nie miałam doczynienia. Prosze czybką odpowiedz to bardzo, bardzo pilne. Kocham tego malucha a jeżeli coś mu się stanie to nigdy sb tego nie wybaczę. Prosze o radę co zrobić do jutra i jak się wgl zachować...

Obrazek[/urlObrazek[/url]

Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: PILNIE PROSZĘ O ODPOWIEDZ!

Postautor: Konto usunięte » 31 maja 2015, 12:36

Spróbuj poszukać lecznicy, która przyjmuje całodobowo. Tutaj masz nr tel w razie nagłego wypadku: http://www.vetopedia.pl/weterynarz-6-28 ... anski.html Tylko nie wiem czy potrafią się zająć gryzoniami. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, więc za bardzo nie pomogę. A jak łapka wygląda? jest spuchnięta? Jak świnka się zachowuje?


Awatar użytkownika
cornice
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 18 lutego 2015, 11:42
Lokalizacja: wielkopolskie
Świnki morskie: Rozi, Hela, Fenia, Korso
Kontaktowanie:

Re: PILNIE PROSZĘ O ODPOWIEDZ!

Postautor: cornice » 31 maja 2015, 12:41

Może włóż świnkę do małego pudełka żeby nie mogła za bardzo chodzić, biegać, skakać (to może uszkodzić łapkę jeszcze bardziej).. Pamiętaj o zapewnieniu wody, siana i pokarmu


Mysia Pysia249
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 8 stycznia 2015, 22:55
Lokalizacja: Maków Podhalański
Świnki morskie: Toto i Dudusia
Kontaktowanie:

Re: PILNIE PROSZĘ O ODPOWIEDZ!

Postautor: Mysia Pysia249 » 31 maja 2015, 15:36

TaMi pisze:Spróbuj poszukać lecznicy, która przyjmuje całodobowo. Tutaj masz nr tel w razie nagłego wypadku: http://www.vetopedia.pl/weterynarz-6-28 ... anski.html Tylko nie wiem czy potrafią się zająć gryzoniami. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, więc za bardzo nie pomogę. A jak łapka wygląda? jest spuchnięta? Jak świnka się zachowuje?

Świnka leży, kładzie się na tej łapce cały czas, do tego trzyma ją skuloną. Dziękuje za numer :D

Obrazek[/urlObrazek[/url]

Konto usunięte

Re: PILNIE PROSZĘ O ODPOWIEDZ!

Postautor: Konto usunięte » 1 czerwca 2015, 7:46

Mysia daj znać jak będziecie już po wizycie.



Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

  • Dołącz do nas