Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Czy powinnam się martwić?

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Czy powinnam się martwić?

Postautor: befana30 » 17 grudnia 2016, 7:41

Olusieeeek pisze:czasami to ma a czasami nie...


A czy to aby napewno bedzie zdzblo sianka, a nie ciemna krecha miedzy siekaczami? :lol: cos mi sie wydaje, ze to moze byc jednak przebarwienie na zebach skoro nie udalo ci sie dokladnie tego obejrzec- swoja droga wit c mu potrzebna.

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Awatar użytkownika

Olusieeeek
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 23 listopada 2016, 14:16
Świnki morskie: Fifi
Kontaktowanie:

Re: Czy powinnam się martwić?

Postautor: Olusieeeek » 17 grudnia 2016, 8:56

Witaminy C ma pod dostatkiem. To zdzblo, juz sie przyjrzalam, zabki ma zdrowiutkie :)


befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Czy powinnam się martwić?

Postautor: befana30 » 17 grudnia 2016, 9:30

W takim wypadku sugeruje go wziasc na kolana, usiasc na podlodze, nogi wyciagnac przed siebie lekko zgiete w kolanach, aby skubany nie pitnal tamta strona, najpierw oszukac ze niby tylko na glaskanie, czesanie, przekupic pietrucha, a potem niby glaszczac przyplaszczyc mu glowke do swoich ud delikatnie podtrzymujac jedna reka, a druga podnosisz do gory gorna warge- jesli reke, ktora go przytrzymujesz lekko przesuniesz naprzod, tak by dostac do buzki to praktycznie przedramieniem nadal go bedziesz przytrzymywac, aby nie uciekl, palcami tej reki dasz rade podciagnac warge ku gorze, a lewa reka wyciagasz zdzblo, jesli nie dasz rady uchwycic to chyba najlepsza by byla pinseta, tylko ostroznie.

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Olusieeeek
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 23 listopada 2016, 14:16
Świnki morskie: Fifi
Kontaktowanie:

Re: Czy powinnam się martwić?

Postautor: Olusieeeek » 18 grudnia 2016, 1:03

Będe musiała wyprobować, dalam mu ciastko marchewkowe (sama zrobiłam na ścieranie ząbków) :D i zauwazylam, że juz nie ma tego, ale jutro "niby zabawą" przypatrzę się. Fifi wszystko normalnie pożera :D Moj chlopak doradzil żebym mu dała wykałaczkę po jedzeniu - FACECI!!!!


Olusieeeek
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 23 listopada 2016, 14:16
Świnki morskie: Fifi
Kontaktowanie:

Re: Czy powinnam się martwić?

Postautor: Olusieeeek » 25 grudnia 2016, 18:11

Sianka siępozbyłam ,ale tak myślę, czy z Fifi jest wszystko OK :) Przyjechałam do dom, zrobilam mu "zagrodę" to z niej ucieka, chowa się pod łóżko i tak siedzi :P Ale tak myślę, czy to możliwe, że on tyle śpi?! To młody świniak a śpi i śpi leniuch jeden :)


CookieKawiaDomowa
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 21 października 2017, 8:59
Kontaktowanie:

Re: Czy powinnam się martwić?

Postautor: CookieKawiaDomowa » 21 października 2017, 9:13

NIC SIĘ NIE MATRW. To jest gryzoń - Da sobie radę. Ja mam świnkę co prawda 2 tyg ale już co nie co wiem xD


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Dołącz do nas