Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

waga świnki. pomocy

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Awatar użytkownika
Nataliia
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 23 stycznia 2017, 17:26
Świnki morskie: ❤Mia ❤ Lea ❤
Kontaktowanie:

waga świnki. pomocy

Postautor: Nataliia » 19 marca 2017, 16:26

Hej dziś zważyłam moje świnki, oby dwie maja po 0,238 :shock:
Podobno maja dwa miesiące i tu moje pytanie czy mogli mnie oszukac i sprzedać o wiele młodsze świnki?
Jeżeli chodzi o jakąś niedowage to watpie dziewczyny bardzo duzo jedzą przez miesiąc jak są u mnie urosły, biegają skaczą , zachowują się jak normalne zdrowe swinki


Awatar użytkownika

madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: waga świnki. pomocy

Postautor: madzia0902 » 19 marca 2017, 16:55

Tyle to powinny ważyć 2 tygodniowe świnki a nie 2 miesięczne :O Nawet jeżeli sprzedali Ci kilkudniowe maleństwa to jak na miesiąc czasu który są u Ciebie ważą bardzo mało, bo miesięczna świnka powinna ważyć ponad 300 gram. Ciężko coś więcej powiedzieć, albo sprzedali Ci świnki zaraz po urodzeniu, albo nieprawidłowo je odżywiasz a może mają jakąś utajoną chorobę? Właśnie dlatego nie powinno się kupować świnek w zoologu


Awatar użytkownika
Nataliia
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 23 stycznia 2017, 17:26
Świnki morskie: ❤Mia ❤ Lea ❤
Kontaktowanie:

Re: waga świnki. pomocy

Postautor: Nataliia » 19 marca 2017, 17:53

Nie powinno ale co się stało to się nie odstanie.


Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

Re: waga świnki. pomocy

Postautor: Peggy » 19 marca 2017, 20:27

70g dziennie jedzenia im dawaj ( warzyw, owocow), do tego w misce stale niech maja sucha karme i dosypuj jak jej braknie. Poza tym zawsze musza miec tez sianko.
Ja sama waze warzywa i owoce tak by na caly dzien bylo 70g ew tronieńke ponad. Dopoki nie osiągną takiej wagi odpowiedniej.

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Dołącz do nas