Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Pilnie proszę was o zdanie!!!!!

Niezbędna pomoc w przypadku podejrzenia choroby lub innych problemów.
Fistuś
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22 czerwca 2017, 14:43
Lokalizacja: Sochaczew
Świnki morskie: Kiepasa i Fistuś
Kontaktowanie:

Pilnie proszę was o zdanie!!!!!

Postautor: Fistuś » 27 czerwca 2017, 23:48

Witam Wszystkich !
Proszę o poradę w sprawie mojego małego Prosiaczka! Od około tygodnia jest bardzo mało aktywny,wręcz wygląda jak by nie miał chęci dożycia.Ma dopiero ok.3 miesięcy i do tej pory to było żywe srebro.Brykał i dopominał się o jedzonko.Ale teraz większosć dnia spi w hamaczku,schodzi tylko na jedzonko.Mam wrażenie że stracił słuch! Niereaguje na szelest torby,ani na kolegę który przychodzi pod klatkę(mam jeszcze jednego Prośka dla towarzystwa).Wcześniej gryzł kraty,warczł i popiskiwał.Je tylko koniczynkę , bułeczkę suchą,marchew i troszkę karmy(Cavia complet)i stały dostęp do wody.Problem tkwi w tym że byłam z nim u Veta w sobotę(ale mieszkam w takiej dziurze że nie ma u mnie w mieście specjalisty od swinek,tylko zapewnił podstawową opiekę dla nich).Badał go dokładnie i stwierdził że jest wszystko dobrze.Dla mnie to ma zawroty głowy,bo jak lata po dywanie to przewraca się na bok i nie reaguje na szelest torby z jedzeniem.A dziś zauważyłam że ma powiększone jądro(jedno większe od drugiego).Daję mu codzień wit.c.Wydaje mi się że jest coraz gorzej!
Mieszkam w Sochaczewie a tu nie ma specjalistów od Prośków.Warszawa daleko,a mam dwoje dzieci.Chcę ratować pomóżcie! :sad: :sad: :sad: :sad: Co mu może dolegać?Pozdrawiam wszystkich


Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: Pilnie proszę was o zdanie!!!!!

Postautor: Konto usunięte » 28 czerwca 2017, 7:51

Sama go nie uratujesz, potrzebny jest lekarz. Szukaj innego weta w mieście i to jak najszybciej. Ewidentnie ze świnką jest coraz gorzej.


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Pilnie proszę was o zdanie!!!!!

Postautor: Darom » 28 czerwca 2017, 12:16

Fistuś pisze:bułeczkę suchą

Świnki morskie nie jedzą żadnych bułeczek i jeść tego nie powinny.


Awatar użytkownika
Renika
Użytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 4 września 2012, 11:14
Kontaktowanie:

Re: Pilnie proszę was o zdanie!!!!!

Postautor: Renika » 30 czerwca 2017, 1:01

Ja bym pewnie wzięła świnkę do Warszawy, tu jest spis weterynarzy http://www.swinkimorskie.eu/nowe_forum/ ... m.php?f=38


Fistuś
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22 czerwca 2017, 14:43
Lokalizacja: Sochaczew
Świnki morskie: Kiepasa i Fistuś
Kontaktowanie:

Re: Pilnie proszę was o zdanie!!!!!

Postautor: Fistuś » 2 lipca 2017, 18:53

Dzięki wam za rady!Znalazłam weta.Fistuś już dobrze się czuje.


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Pilnie proszę was o zdanie!!!!!

Postautor: Darom » 3 lipca 2017, 0:05

Cieszymy się wobec tego niezmiernie bardzo mocno :)


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Choroby i problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

  • Dołącz do nas