Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Dysk dla świnki morskiej

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
Awatar użytkownika
Felaja4
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 14 grudnia 2017, 15:14
Świnki morskie: Mucia
Kontaktowanie:

Re: Dysk dla świnki morskiej

Postautor: Felaja4 » 15 grudnia 2017, 16:39

Ona uwielbia się wylegiwać w koszyku na książki i czasopisma :lol:


Świnki Morskie czyli Mali Terroryści :blush: Okupują nasze serca ;)

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Felaja4
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 14 grudnia 2017, 15:14
Świnki morskie: Mucia
Kontaktowanie:

Re: Dysk dla świnki morskiej

Postautor: Felaja4 » 15 grudnia 2017, 16:40

Ona uwielbia się wylegiwać w koszyku na książki i czasopisma :lol:


Świnki Morskie czyli Mali Terroryści :blush: Okupują nasze serca ;)

siemaneczkooo
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 15 grudnia 2017, 10:49
Kontaktowanie:

Re: Dysk dla świnki morskiej

Postautor: siemaneczkooo » 15 grudnia 2017, 16:49

Felaja4 pisze:
siemaneczkooo pisze:Ja także nie spotkałam się z takim tematem , wiem ze roznego rodzaju kołowrotki są zabronione a jak z dyskiem ... zastanawiające :D
Ale mam propozycje żeby twoja świnka trochę się poruszała- moje świnki bardzo lubią wybieg - mam połączone ze sobą kartony - zrobiona z nich taka jakby zagroda i to kładę na kocyku , wpuszczam tam świnki na 2,3 godzinki dziennie i chwile ske tam gonią , chwile poleżą , to coś przekąsza i dobrze się bawią :D

Dzięki za pomysł ale jak pisałam wcześniej ja mam jedną świnkę, która niestety nie ufa takim urządzeniom jak karton i specjalne wybiegi :rotfl:


Jest jeszcze opcja puszczenia jej po prostu po mieszkaniu , No może po pokoju żeby gdzieś nie zniknęła :D w lecie wiadomo można ze świnka wyjść na jakaś łąkę czy pole a zimie ciężka sprawa :D


Awatar użytkownika
Felaja4
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 14 grudnia 2017, 15:14
Świnki morskie: Mucia
Kontaktowanie:

Re: Dysk dla świnki morskiej

Postautor: Felaja4 » 15 grudnia 2017, 17:09

No tak zimą na dwór niestety ciężko. Ale za to latem często z nią wychodzę :) Słodki świniak uwielbia polatać po trawce i skubnąć co nieco natury :lol:


Świnki Morskie czyli Mali Terroryści :blush: Okupują nasze serca ;)

Dona
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 21 lutego 2016, 8:28
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: Karmela, Poziomka
Kontaktowanie:

Re: Dysk dla świnki morskiej

Postautor: Dona » 16 grudnia 2017, 6:59

Mi się wydaje ze nie powinny. Świnki nie są takie sprytne jak inne gryzonie i obawialabym ze mogłyby zrobić sobie na tym krzywdę. Lepszym pomysłem jest regularny wybieg. Ja mam klatkę prawie cały czas otwartą i świnki jak chcą to biegają sobie dookoła stołu :tooth:


Awatar użytkownika
Felaja4
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 14 grudnia 2017, 15:14
Świnki morskie: Mucia
Kontaktowanie:

Re: Dysk dla świnki morskiej

Postautor: Felaja4 » 16 grudnia 2017, 10:41

Dona pisze:Mi się wydaje ze nie powinny. Świnki nie są takie sprytne jak inne gryzonie i obawialabym ze mogłyby zrobić sobie na tym krzywdę. Lepszym pomysłem jest regularny wybieg. Ja mam klatkę prawie cały czas otwartą i świnki jak chcą to biegają sobie dookoła stołu :tooth:

No cóż, mój prosiaczek niestety ma klatkę na szafce, która i tak już zasłania część wejścia do pokoju, jakbym jeszcze dorobiła trap do schodzenia dla świnki to już w ogóle bym nie weszła do pokoju ;) Dlatego prosiaczek biega jak wrócę z gimnazjum :) Nie wiem jak twoje świnki, ale moja to spryciula, kiedyś wymyśliła jak przewrócić swoją miseczkę z wodą i co pięć minut musiałam nalewać jej nową wodę, aż w końcu cierpliwość mi się skończyła i kupiłam jej poidełko :rotfl:


Świnki Morskie czyli Mali Terroryści :blush: Okupują nasze serca ;)

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

  • Dołącz do nas