Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

pojidło

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
tofikania
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 14 marca 2019, 7:39
Świnki morskie: tofik i tuptuś
Kontaktowanie:

pojidło

Postautor: tofikania » 29 marca 2019, 19:37

cześć niemamin zielonego pojęcia czemu moje poidełko śmierdzi myję z osadu wyparzam itp. nie mam już sił :( mam kupić nowe czy co? :distrustful:


Awatar użytkownika

Andzia001
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 24 grudnia 2017, 10:40
Lokalizacja: Opolskie
Świnki morskie: Bella ❤
Elsa ❤
Kontaktowanie:

Re: pojidło

Postautor: Andzia001 » 30 marca 2019, 9:10

Poidło*
Masz plastikowe czy szklane?
Nie wiem czemu u Ciebie się tak dzieje, bo ja mam poidełka 1 rok czasu i nic mi się śmierdzi, miałam dużo gryzoni i nigdy nie miałam z tym problemu. Kup nowe i zobacz czy nadal tak będzie.


tofikania
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 14 marca 2019, 7:39
Świnki morskie: tofik i tuptuś
Kontaktowanie:

Re: pojidło

Postautor: tofikania » 1 kwietnia 2019, 6:45

Andzia001 pisze:Poidło*
Masz plastikowe czy szklane?
Nie wiem czemu u Ciebie się tak dzieje, bo ja mam poidełka 1 rok czasu i nic mi się śmierdzi, miałam dużo gryzoni i nigdy nie miałam z tym problemu. Kup nowe i zobacz czy nadal tak będzie.

sorka za orto :D
mam plastikowe z trixe


Awatar użytkownika
xkyokox
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 6 kwietnia 2018, 13:04
Świnki morskie: Prosiak & Kawior
Kontaktowanie:

Re: pojidło

Postautor: xkyokox » 2 kwietnia 2019, 14:24

tofikania pisze:
Andzia001 pisze:Poidło*
Masz plastikowe czy szklane?
Nie wiem czemu u Ciebie się tak dzieje, bo ja mam poidełka 1 rok czasu i nic mi się śmierdzi, miałam dużo gryzoni i nigdy nie miałam z tym problemu. Kup nowe i zobacz czy nadal tak będzie.

sorka za orto :D
mam plastikowe z trixe


Jeśli śmierdzi, to koniecznie je wymień - najlepiej na szklane z metalową "rurką". Możliwe, że nadtopiony został plastik podczas zalewania wrzątkiem.


tofikania
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 14 marca 2019, 7:39
Świnki morskie: tofik i tuptuś
Kontaktowanie:

Re: pojidło

Postautor: tofikania » 2 kwietnia 2019, 21:36

xkyokox pisze:
tofikania pisze:
Andzia001 pisze:Poidło*
Masz plastikowe czy szklane?
Nie wiem czemu u Ciebie się tak dzieje, bo ja mam poidełka 1 rok czasu i nic mi się śmierdzi, miałam dużo gryzoni i nigdy nie miałam z tym problemu. Kup nowe i zobacz czy nadal tak będzie.

sorka za orto :D
mam plastikowe z trixe


Jeśli śmierdzi, to koniecznie je wymień - najlepiej na szklane z metalową "rurką". Możliwe, że nadtopiony został plastik podczas zalewania wrzątkiem.


zalewałam to poidełko jak śmierdziało
:unsure:


Awatar użytkownika
Gegoru
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 3 września 2018, 11:26
Lokalizacja: Kraków
Świnki morskie: Edzia[*] i Tosia
Kontaktowanie:

Re: pojidło

Postautor: Gegoru » 3 kwietnia 2019, 14:34

Wszystko zostało opisane, plastikowe można mieć do momentu aż się zepsuje, zacznie śmierdzieć czy coś. Zazwyczaj dodaje się je do klatki, do zestawów i takie tam. Jak mi się "wyczerpie" plastikowe, to przerzucam się raczej na szklane. Na razie mam plastikowe od września i problemów nie ma, ale to zależy od firmy/danego egzemplarza i sposoby użytkowania/mycia.


tofikania
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 14 marca 2019, 7:39
Świnki morskie: tofik i tuptuś
Kontaktowanie:

Re: pojidło

Postautor: tofikania » 4 kwietnia 2019, 8:54

Gegoru pisze:Wszystko zostało opisane, plastikowe można mieć do momentu aż się zepsuje, zacznie śmierdzieć czy coś. Zazwyczaj dodaje się je do klatki, do zestawów i takie tam. Jak mi się "wyczerpie" plastikowe, to przerzucam się raczej na szklane. Na razie mam plastikowe od września i problemów nie ma, ale to zależy od firmy/danego egzemplarza i sposoby użytkowania/mycia.


dzięki :) kupię szklane


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

  • Dołącz do nas