Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Lustrzane towarzystwo świnki

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
lamster
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 11 sierpnia 2010, 15:07
Kontaktowanie:

Lustrzane towarzystwo świnki

Postautor: lamster » 13 sierpnia 2010, 12:04

jeśli rodzice nie pozwalają na zakup 2 świnek można wsadzić do kladki lusterko :) świnka będzie się przeglądać widząc swoje odbicie będzie myśla że za szybą jest druga świnka :) i będzie prubować się tam dostać :)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Chochlik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 30 czerwca 2010, 19:44
Świnki morskie: Bella
Edward[*]
Kontaktowanie:

Re: lustrzane towarzystwo świnki

Postautor: Chochlik » 13 sierpnia 2010, 16:08

Znaczy ja nie wiem jak ze świnką, ale z papugami jest tak, że nie powinny mieć tego typu rzeczy bo głupeją. Ja generalnie mam jedną świnkę i nie dała bym jej lusterka. Lepiej niech bawi się ze mną, czy biega po pokoju,

Jeśli ktoś nie umie uszanować zwierząt znaczy to, że nie zasługuje na miano człowieka...


Bliss
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 17:51
Kontaktowanie:

Re: lustrzane towarzystwo świnki

Postautor: Bliss » 28 sierpnia 2010, 18:17

fajny popmysł :D
*tylko nie KLADKA a klatka :P


manna
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 sierpnia 2010, 17:48
Świnki morskie: Tosia i króliczka Lady. Świnki które odeszły Klara [*], Piga [*], Balbina [*]
Kontaktowanie:

Re: lustrzane towarzystwo świnki

Postautor: manna » 30 sierpnia 2010, 18:10

Ja też nie polecałabym lusterka, bo moja świnka gdy biega po mieszkaniu i zagląda do lustra zaczyna się conajmniej dziwnie zachowywać.. tzn liże lustro, wspina się na nie itd

A moja świnka ma towarzystwo w postaci króliczka :)


fix

Re: lustrzane towarzystwo świnki

Postautor: fix » 29 sierpnia 2011, 16:13

Hmmm... Niezły pomysł... Spróbuję to zastosować u mojej świnki :)


Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: lustrzane towarzystwo świnki

Postautor: vagina_denata » 30 sierpnia 2011, 13:47

Moim zdaniem to beznadziejnie głupi pomysł. Odbicie lustrzane nie zastąpi śwince towarzysza, a ponieważ świnka nie ma świadomości istnienia własnego "ja", może mieć niezłe schizy przez to lustro.

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Konto usunięte

Re: lustrzane towarzystwo świnki

Postautor: Konto usunięte » 30 sierpnia 2011, 21:10

vagina_denata pisze:Moim zdaniem to beznadziejnie głupi pomysł. Odbicie lustrzane nie zastąpi śwince towarzysza, a ponieważ świnka nie ma świadomości istnienia własnego "ja", może mieć niezłe schizy przez to lustro.

Ja kiedys Lole podstawilam pod lustro,strasznie sie zdenerwowala


Gucio01
Użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 3 maja 2011, 13:48
Kontaktowanie:

Re: lustrzane towarzystwo świnki

Postautor: Gucio01 » 30 sierpnia 2011, 21:31

ja też Gutka podstawiłam pod lustro, cały czas gruchał i dziwnie się zachowywał. Już nigdy tego nie zrobię. I to nie zastąpi towarzysza świnki. Cały czas musisz być przy lusterku, nie pobawią się. Będzie jej smutno, ponieważ nie ma go cały czas. Dla mnie to głupi pomysł.


Awatar użytkownika
Sensibles
Zasłużony
Posty: 2500
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Świnki morskie: Xsara [*], Funiek
Kontaktowanie:

Re: lustrzane towarzystwo świnki

Postautor: Sensibles » 2 września 2011, 14:34

Chochlik pisze:Znaczy ja nie wiem jak ze świnką, ale z papugami jest tak, że nie powinny mieć tego typu rzeczy bo głupeją. Ja generalnie mam jedną świnkę i nie dała bym jej lusterka. Lepiej niech bawi się ze mną, czy biega po pokoju,

Z tymi papugami to krążą różne pogłoski i tak dalej, ale ja od hodowcy usłyszałam, że z tymi lusterkami to mit, że niby głupieją. Nieprawda! Moje papużki mam już...około 2 lat, jakoś tak. Od zawsze mają u siebie w klatce lusterko i jest dobrze. Może przy pojedynczej papużce lusterko jest niewskazane, tego to szczerze mówiąc nie wiem, jak jest z pojedynczą, ale ja przy 2, 4, 6 i 8 papużkach zawsze zakładałam lusterko i było wszystko w porządku. Ba, było i nadal jest wszystko ok :P
To tak a propos papug, ale jeżeli chodzi o świnki to...ja wole się z Xsarą pobawić albo coś niż jej lusterko do klatki wsadzać...

Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu.

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

  • Dołącz do nas