Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Łóżko wodne

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
Konto usunięte

Łóżko wodne

Postautor: Konto usunięte » 2 października 2010, 10:43

Moja Lola uwielbia cieplo i wygode,bez opamietania moze sie wylegiwac,ostatnio zostawilam na podlodze termofor,bo po cos poszlam do kuchni a wczesniej grzalam sobie nogi,wracam a lola w calej swej szanownej objetosci(ma nadwage) lezy sobie na termoforze!Delikatne cwierkanie towarzyszace temu relaxowi musialo swiadczyc o przyjemnosci.Od teraz ma swoj termofor,w pokrowcu puchatym jak misiek,napelniam go woda ciepla nie goraca,nie za duzo wody,przy zakrecaniu sciskam go by nie bylo w srodku powietrza,wtedy ermofor jest wklesly i prosiakowi lepiej sie umoscic,polecam dla zmarzluchow :hyhy:


Awatar użytkownika

Sandi
Użytkownik
Posty: 1948
Rejestracja: 27 września 2010, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk.
Świnki morskie: nie posiadam świnki.
Kontaktowanie:

Re: lozko wodne

Postautor: Sandi » 2 października 2010, 18:55

Mojej Nadii takie coś by się spodobało :tak:
Ona lubi jak jej ciepło w zadek :P
Muszę kiedyś wypróbować... :hmmm:

Ola [*] - będziemy pamiętać.

Leach
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 23 października 2010, 19:39
Kontaktowanie:

Re: lozko wodne

Postautor: Leach » 31 października 2010, 15:39

Heh, musi czuć się jakaś królowa. :tak: :D


Pagie
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 13 lipca 2010, 18:35
Lokalizacja: Radom
Świnki morskie: Czesiek
Kontaktowanie:

Re: lozko wodne

Postautor: Pagie » 27 listopada 2010, 16:03

Chyba i ja wypróbuję. Właśnie szukam jakiegoś pomysłu, co by tu zrobić świnkom na Mikołajki xD
Już zrobiłam legowisko... Ale nie wytrzymało do Mikołajek, niestety. W zasadzie to ja nie mogłam wytrzymać. A teraz zastanawiam się nad kupnem tego: http://allegro.pl/hamak-szesciokatny-do ... 70370.html .
Tylko teraz muszę zrobić rewizję domu, żeby znaleźć termofor. :zaglada:


Awatar użytkownika
sheknowswhatyouthink
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 18:35
Świnki morskie: Nela i Lena.
Kontaktowanie:

Re: lozko wodne

Postautor: sheknowswhatyouthink » 30 grudnia 2011, 21:21

Chyba jutro spróbuję z tym termoforkiem, aczkolwiek myślę, że Nela szybciej ucieknie z niego, bo czuje się bezpiecznie w klatce i na kolanach.

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, bo wiedz że ktoś może za kochać się w Twoim uśmiechu.

Awatar użytkownika
Irulo
Użytkownik
Posty: 690
Rejestracja: 9 grudnia 2011, 15:20
Lokalizacja: Racibórz :)
Świnki morskie: Waldek
Kontaktowanie:

Re: Łóżko wodne

Postautor: Irulo » 9 czerwca 2012, 14:29

Moim świntuchom by się takie coś spodobało, ba, byłyby zachwycone. Uwielbiają ciepło pod zadkiem i muszą zadowolić się tylko siankiem i świeżymi trocinami, bo co im jakiś grubszy kawałek materiału dałam do klatki, to chwilę poleżeli, i w międzyczasie obsiusiali. Zaraz wezmę sobie Irusia chorego na ciepłą i miękką poduszkę na kolanach; jak zjem i wstawię zdjęcia z sesji. :) Bo on tak uwielbia... Wszystko co miękkie, ciepłe i na czym da się leżeć wg niego jest tylko jego własnością, on uwielbia leżeć i co chwilę ziewać. ;)
Fajny pomysł, ruby. :D


lola1351999
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwietnia 2013, 18:51
Kontaktowanie:

Re: Łóżko wodne

Postautor: lola1351999 » 23 lipca 2013, 20:28

jak ktoś nie ma termoforka to równie dobrze nada sie plastikowa butelka z ciepłą wodą , tylko że ona nie tak długo trzyma ciepło, ale zawsze to cos ;) naprzykład mój Ogoniasty dostawał ok. 2/3 takich butelek (tylko muszą byc kwadratowe ,najlepsze są po wodzie żywiec zdrój) a na butelkch lezał kocyk i było idealnie :)


Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: Łóżko wodne

Postautor: Fafka123 » 23 lipca 2013, 21:11

lola1351999 - myślę, że butelka to nie to samo ;) Świnka może położyć się koło niej NA NIEJ. Plastik nie jest tak miękki jak guma z którego wykonany jest termofor. Zapewne wygodniej byłoby świntuszkowi na termoforze :)

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

  • Dołącz do nas