Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Domek w klatce

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
Shannon
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 10 października 2006, 8:15
Kontaktowanie:

Domek w klatce

Postautor: Shannon » 11 października 2006, 19:50

Czy Wasze świnki mają domki w klatce?
Uważam,że każda swinka powinna mieć domek.Wtedy czuje sie bezpiecznie,bo ma się gdzie schować gdy się czegoś przestraszy.Co prawda domek utrudni oswajanie świnki,ale dzięki niemu świnka będzie miała poczucie stałego bezpieczeństwa.
Co o tym myślicie?


Awatar użytkownika

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 11 października 2006, 19:55

Je nie mam domku w klatce. Jest trochę ze mała jak na domek. Ma za to koszulkę na której bardzo lubi się wylegiwać:) Jeśli się czegoś boi to najczęściej wyskakuje z klatki i przybiega do mnie jeśli jestem w pobliżu. Jeśli nie to chowa się koło biurka.


RsQ
Zasłużony
Posty: 623
Rejestracja: 24 lutego 2006, 14:07
Kontaktowanie:

Postautor: RsQ » 11 października 2006, 19:59

KdA pisze:Je nie mam domku w klatce. Jest trochę ze mała jak na domek. Ma za to koszulkę na której bardzo lubi się wylegiwać:) Jeśli się czegoś boi to najczęściej wyskakuje z klatki i przybiega do mnie jeśli jestem w pobliżu. Jeśli nie to chowa się koło biurka.



U mnie jest podobnie:)


Awatar użytkownika
DiKei
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 27 września 2006, 18:22
Kontaktowanie:

Postautor: DiKei » 11 października 2006, 20:18

Moja świńka w pierwszej klatce miała domek lecz klatka była za mała i kupiłem większa i już domku nie dawałem bo ona wcale stamtąd nie wychodziła

Loading...

Awatar użytkownika
Anielka
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 15 sierpnia 2006, 16:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Anielka » 11 października 2006, 22:06

Domek bynajmniej nie utrudnia oswajania swinki. Wrecz przeciwnie - to jej azyl, z którego moze w miare spokojnie obserwowac i oswajac sie z nowym miejscem. To barbarzynstwo nie dac swince schronienia. Ona sie tak boi na poczatku, a potem tez woli miec jakis cichy schron. Moje maja teraz pięterko, pod którym sie chowają, domek stał sie juz zbyt ciasny. Miały dwa domki, ale przeciez o to chyba chodzi, aby zasypiac nosek w nosek.

Obrazek

Black_Angel
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 6 października 2006, 11:50
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Black_Angel » 12 października 2006, 9:34

Ja jak narazie mam prowizoryczny domek żeby mogła sie schować "w tych cieżkich chwilach" oswajania :hyhy: :D:D:D Nowy drewniany domek się robi u mojego Kochanego :) Będzie własnej roboty, jak będzie gotowy pokaże zdjęcia :)
A potem sądze że domek nie będzie potrzebny, ale to Chrumka zadecyduje czy go będzie chciała :)

Obrazek - Chrumka :D Obrazek - Tosia :D

Awatar użytkownika
Nessi
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 8 października 2006, 22:19
Lokalizacja: głupi Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: Nessi » 12 października 2006, 16:07

Anielka pisze:Domek bynajmniej nie utrudnia oswajania swinki. Wrecz przeciwnie - to jej azyl, z którego moze w miare spokojnie obserwowac i oswajac sie z nowym miejscem. To barbarzynstwo nie dac swince schronienia. Ona sie tak boi na poczatku, a potem tez woli miec jakis cichy schron. Moje maja teraz pięterko, pod którym sie chowają, domek stał sie juz zbyt ciasny. Miały dwa domki, ale przeciez o to chyba chodzi, aby zasypiac nosek w nosek.


Całkiem się z tym zgadzam. Świnka musi mieć domek albo coś co domek przypomina :msn-wink: . Moja ma hamak pod którym może się chować albo na nim leżeć

"Lubię świnie. Psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie." Winston Churchill

andrzej
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 23 września 2006, 17:08
Kontaktowanie:

Postautor: andrzej » 16 października 2006, 15:01

Ja nie mam w klatce domku


Awatar użytkownika
Anja
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 6 września 2006, 12:25
Kontaktowanie:

Postautor: Anja » 24 października 2006, 9:46

jezeli nie miesci sie wam domek w klatce mozecie zrobic cos takiego jak ja. mam srednia klatke ale domek i tak swiniak ma za klatka. wystarczy wyciac pare pretow i przymocowac domek na zewnatrz klatki. tu jest zdjecie: Obrazek
swinka musi miec domek. jak kazdy gryzon gdy sie przestraszy lubi sie schronic.


Shannon
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 10 października 2006, 8:15
Kontaktowanie:

Postautor: Shannon » 24 października 2006, 14:13

Genialnie! :ok: To bardzo dobre rozwiązanie :)


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas