Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Hamaki

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
awas
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, 23:21
Lokalizacja: Wisła
Świnki morskie: Czupurka,Lily
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: awas » 20 sierpnia 2012, 10:14

Ja zrobiłam hamak z dżinsu. ;)

Nic na to nie poradzę, kocham świnki ;)

Awatar użytkownika

Kiki i Rika
Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 20 maja 2012, 17:44
Lokalizacja: Polska woj. Łudzkie Zduńska Wola - Karsznice
Świnki morskie: Kiki
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: Kiki i Rika » 20 sierpnia 2012, 14:35

Ja już się biorę do pracy:)


Konto usunięte

Re: Hamaki

Postautor: Konto usunięte » 20 sierpnia 2012, 17:17

A ja zrobiłam moim świnkom hamak, z którego i tak nie korzystają, więc chyba go zdejmę. Ale przepis mogę dać :) A więc:

Poszperałam w starych ciuchach, i znalazłam taką o to (znaczy trochę mniejszą i innego koloru) chustę na głowę dla małych dziewczynek:
Obrazek

Zrobiłam w niej pięć dziurek:
Obrazek

Ukradłam tacie takie coś, dzięki czemu przymocowałam hamak do prętów klatki:
Obrazek
Obrazek

I tadaaa! :)
Obrazek

Jeszcze go nie prałam, nie było potrzeby bo praktycznie służy świniakom do psucia go. Obawiam się, że przy zdejmowaniu mogą być problemy. Nie każdy ma "takie coś", więc można użyć zwykłej wstążki :)
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2012, 19:35 przez Konto usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.


Kiki i Rika
Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 20 maja 2012, 17:44
Lokalizacja: Polska woj. Łudzkie Zduńska Wola - Karsznice
Świnki morskie: Kiki
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: Kiki i Rika » 20 sierpnia 2012, 17:29

Zrobiłam nareszcie hamak:) Tylko szkoda , że Miki już z niego nie skorzysta... Dziś umarła :sad: :(


Awatar użytkownika
elvirka96.n
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 3 października 2012, 21:13
Lokalizacja: Pelplin
Świnki morskie: mały,gładkowłosy milutki Pikuś

Re: Hamaki

Postautor: elvirka96.n » 21 października 2012, 20:00

Moja ma i jest z niego bardzo zadowolona,co chwilę na niego wchodzi,ale ciągle na niego kupa i mam nadzieję że nie na sika(musiałabym wtedy wyprać).Ale ja kupiłam ten hamak,bo taki jest o wiele,wiele,wiele lepszy.Ma takie futerko w które moja świnka się wtula,fajne zaczepy,jest duży,miękki,fajny w dotyku i moja świnka go bardzo lubi.Na początku miała taki który sama zrobiłam ale nie podobał się jej.Przegryzł linkę na której był zawieszony hamak i tyle.Wieć według mnie lepszy jest kupiony.Mój kosztował tylko 32 zł.Ale pewnie u was był by tańszy...

Nie każdy kto ma zwierzę,lubi zwierzęta.Niektórzy mają je tylko dla zabawy.PAMIĘTAJ!!!ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKI I NIE MOŻNA SIĘ NIMI BAWIĆ.ONE TEŻ MAJĄ UCZUCIA I CHCĄ BYĆ KOCHANE.NIE RÓB IM KRZYWDY!!!

Awatar użytkownika
monicace
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 11 sierpnia 2012, 14:00
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Zosia, Mania
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: monicace » 21 października 2012, 20:07

elvirka96.n pisze:Moja ma i jest z niego bardzo zadowolona,co chwilę na niego wchodzi,ale ciągle na niego kupa i mam nadzieję że nie na sika(musiałabym wtedy wyprać).Ale ja kupiłam ten hamak,bo taki jest o wiele,wiele,wiele lepszy.Ma takie futerko w które moja świnka się wtula,fajne zaczepy,jest duży,miękki,fajny w dotyku i moja świnka go bardzo lubi.Na początku miała taki który sama zrobiłam ale nie podobał się jej.Przegryzł linkę na której był zawieszony hamak i tyle.Wieć według mnie lepszy jest kupiony.Mój kosztował tylko 32 zł.Ale pewnie u was był by tańszy...

Czy zasika czy nie to hamaczek raz na jakiś czas i tak wypada wyprać. :P

Obrazek
Obrazek

Konto usunięte

Re: Hamaki

Postautor: Konto usunięte » 21 października 2012, 20:13

Eeee, a nikt nie korzystał z mego zacnego pomysłu? :<
Jasne, że kupiony zawsze lepszy :look: Ale tani też nie jest.


Awatar użytkownika
elvirka96.n
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 3 października 2012, 21:13
Lokalizacja: Pelplin
Świnki morskie: mały,gładkowłosy milutki Pikuś

Re: Hamaki

Postautor: elvirka96.n » 22 października 2012, 12:45

No wiem.Ale ja raz mojemu zrobiłam własnoręcznie hamak i go po prostu pogryzł,przegryzł sznurek na którym był powieszony a tak ogólnie to nie lubił na nim przebywać.To już lepiej żebym mu własnoręcznie nie robiła hamaków bo tylko mu przeszkadzają,a w ogóle ten kupiony jest taki mięciutki że aż pierwszego dnia co go kupiłam spał na nim :tooth:

Nie każdy kto ma zwierzę,lubi zwierzęta.Niektórzy mają je tylko dla zabawy.PAMIĘTAJ!!!ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKI I NIE MOŻNA SIĘ NIMI BAWIĆ.ONE TEŻ MAJĄ UCZUCIA I CHCĄ BYĆ KOCHANE.NIE RÓB IM KRZYWDY!!!

Awatar użytkownika
klauder88
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 16 maja 2013, 13:54
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: klauder88 » 30 czerwca 2013, 20:38

Ja zrobiłam hamak sama z czarnego materiału, sznurówek i żabek do firanki :)
Załączniki
Hamak.jpg


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

  • Dołącz do nas