Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Hamaki

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
Awatar użytkownika
cukier101
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 18:11
Lokalizacja: Radom
Świnki morskie: Lusia
Kontaktowanie:

Re: Hamak dla świnki morskiej?

Postautor: cukier101 » 18 stycznia 2012, 21:01

Umiał będzie, poza tym możesz regulować wysokość na jakiej się znajduje ;) Tylko nie wiadomo czy będzie chciał wchodzić, ale to już zależy od tego co lubi Twoja świnka :)

Obrazek

Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: Hamak dla świnki morskiej?

Postautor: Konto usunięte » 18 stycznia 2012, 21:03

Nauczy sie,swinki sa leniwe i wygodne szybko zrozumie po co jest hamak,poza tym uzyj opcji szukaj zanim napiszesz pytanie,sa juz tematy o hamakach.


Awatar użytkownika
hubert602
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 29 stycznia 2012, 11:37
Świnki morskie: Pysia
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: hubert602 » 11 lutego 2012, 17:01

Mam do was pytanie. W klatce mam pieterko na pieterku jest domek a na dole same miseczki chcialbym zrobic mojej Pysi hamak tylko nie wiem gdzie go umiejscowic?? Bardzo prosze o pomoc!! :)


Awatar użytkownika
Damian_1
Użytkownik
Posty: 932
Rejestracja: 15 października 2010, 20:28
Lokalizacja: okolice Żywca
Świnki morskie: Bamako
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: Damian_1 » 11 lutego 2012, 17:23

hubert602 pisze:Mam do was pytanie. W klatce mam pieterko na pieterku jest domek a na dole same miseczki chcialbym zrobic mojej Pysi hamak tylko nie wiem gdzie go umiejscowic?? Bardzo prosze o pomoc!! :)

Daj zdjęcie/zdjęcia klatki bo z twojego opisu dużo wywnioskować nie można :roll:


Awatar użytkownika
hubert602
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 29 stycznia 2012, 11:37
Świnki morskie: Pysia
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: hubert602 » 11 lutego 2012, 17:54

OK juz robie zdjecia i dodaje.

DSCF3072.JPG
to moja klatka
DSCF3072.JPG (93.44 KiB) Przejrzano 3113 razy
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2012, 0:28 przez Sensibles, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie pisz posta pod postem - używaj opcji "zmień".


mateusz085
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 4 listopada 2011, 16:14
Świnki morskie: Łatka
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: mateusz085 » 12 lutego 2012, 11:29

Mozesz go umiejscowic tu koło siana gdzie są tez schodki bedzie mogła na hamaku jeść sianko i sobie wypoczzywać jak chcesz :)

♥♥♥♥♥♥ I ♥ guinea pigs ♥♥♥♥♥♥

Awatar użytkownika
hubert602
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 29 stycznia 2012, 11:37
Świnki morskie: Pysia
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: hubert602 » 12 lutego 2012, 12:08

dzieki wielke za pomoc


Awatar użytkownika
Caren
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 22 stycznia 2012, 10:18
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: Caren » 14 lutego 2012, 15:53

Ja rozważam zakup hamaczka, ale coś czuję, że moje maluchy raz - będą się o niego kłócić, dwa zasikają go... No coż niewątpliwie spróbujemy, zobaczymy czy się nada :-).


Konto usunięte

Re: Hamaki

Postautor: Konto usunięte » 14 lutego 2012, 16:25

Caren pisze:Ja rozważam zakup hamaczka, ale coś czuję, że moje maluchy raz - będą się o niego kłócić, dwa zasikają go... No coż niewątpliwie spróbujemy, zobaczymy czy się nada :-).

Zasikaja,tego nie unikniesz,dlaego hamaki mozna prac,a bic sie nie beda,razem beda siedzialy,bez obaw dadza rade,powiem Ci jako szczesliwa posiadaczka 4 swin,hamak to najlepszy wynalazek,daj tam poduszeczke lub kocyk,zeby mialy miekko i beda tak siedzialy jak kury na grzedzie :lol:


Awatar użytkownika
Caren
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: 22 stycznia 2012, 10:18
Kontaktowanie:

Re: Hamaki

Postautor: Caren » 14 lutego 2012, 16:35

ruby_anger pisze:
Caren pisze:Ja rozważam zakup hamaczka, ale coś czuję, że moje maluchy raz - będą się o niego kłócić, dwa zasikają go... No coż niewątpliwie spróbujemy, zobaczymy czy się nada :-).

Zasikaja,tego nie unikniesz,dlaego hamaki mozna prac,a bic sie nie beda,razem beda siedzialy,bez obaw dadza rade,powiem Ci jakos szczesliwa posiadaczka 4 swin,hamak to najlepszy wynalazek,daj tam poduszeczke lub kocyk,zeby mialy miekko i beda tak siedzialy jak kury na grzedzie :lol:


No właśnie u mnie przy trójeczce to byłby chlewik :-D, szczególnie, że planowałam zakup leżaczka wykładanego owczą wełenką (miękko i cieplutko), ale niestety nie znajdę rozmiaru na trójkę psotników... Chyba po prostu kupię odpowiednie materiały i zrobię dwa leżaczki przywieszane i prane na zmianę.


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

  • Dołącz do nas