Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Problem z poidełkiem

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
Awatar użytkownika
Moranghinia
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 14 maja 2012, 13:34
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Re: Problem z poidełkiem

Postautor: Moranghinia » 24 października 2012, 18:50

Gdzieś czytałam że trzeba końcówkę (metalową) włożyć do wrzącej wody i potrzymać chwilę podobno działa


Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: Problem z poidełkiem

Postautor: Konto usunięte » 24 października 2012, 18:53

Czasami się zdarza że kulka jest odrobinę za mała i dlatego cieknie tak czytałam :)


Awatar użytkownika
monicace
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 11 sierpnia 2012, 14:00
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Zosia, Mania
Kontaktowanie:

Re: Problem z poidełkiem

Postautor: monicace » 24 października 2012, 19:47

Mi kulkowe również przeciekały, czasami "naprawiałam" je wieszając je pod odpowiednim kątem. :P

Obrazek
Obrazek

Gr0m
Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 21 października 2012, 20:30
Kontaktowanie:

Re: Problem z poidełkiem

Postautor: Gr0m » 25 października 2012, 11:33

ja mam "kulkowe automatyczne" i to jest to z firmy "chamster" dlatego myślałam, że to jedno i to samo ^^ Z niego troszkę kapie ale bardzo malutko, więc się nie przejmuję. Może spróbuj jakichś innych firm czy coś ? masz jakiegoś ogromnego pecha :D


Awatar użytkownika
Patrycja
Użytkownik
Posty: 735
Rejestracja: 26 sierpnia 2012, 22:56
Świnki morskie: Lilly:)
Kontaktowanie:

Re: Problem z poidełkiem

Postautor: Patrycja » 25 października 2012, 12:32

ja mam dokładnie to poidełko z zamieszczonego zdjęcia prze kin to ostatnie czyli kulkowe,myślę że problem może polegać na tym że albo pod złym katem je wieszasz albo za słabo lub zbyt mocno dokręcasz wtedy dostaje się tam powietrze i cieknie też tak miałam z poprzednim gdzie w końcu przekręcony był gwint ;)


Awatar użytkownika
elvirka96.n
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 3 października 2012, 21:13
Lokalizacja: Pelplin
Świnki morskie: mały,gładkowłosy milutki Pikuś

Re: Problem z poidełkiem

Postautor: elvirka96.n » 25 października 2012, 14:08

Moranghinia pisze:Gdzieś czytałam że trzeba końcówkę (metalową) włożyć do wrzącej wody i potrzymać chwilę podobno działa


Spróbuję,może zadziała :) Dzięki za radę

Nie każdy kto ma zwierzę,lubi zwierzęta.Niektórzy mają je tylko dla zabawy.PAMIĘTAJ!!!ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKI I NIE MOŻNA SIĘ NIMI BAWIĆ.ONE TEŻ MAJĄ UCZUCIA I CHCĄ BYĆ KOCHANE.NIE RÓB IM KRZYWDY!!!

Awatar użytkownika
elvirka96.n
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 3 października 2012, 21:13
Lokalizacja: Pelplin
Świnki morskie: mały,gładkowłosy milutki Pikuś

Re: Problem z poidełkiem

Postautor: elvirka96.n » 25 października 2012, 18:34

Gr0m pisze:ja mam "kulkowe automatyczne" i to jest to z firmy "chamster" dlatego myślałam, że to jedno i to samo ^^ Z niego troszkę kapie ale bardzo malutko, więc się nie przejmuję. Może spróbuj jakichś innych firm czy coś ? masz jakiegoś ogromnego pecha :D

A jak to działa(automatyczne) widziałam na zdjęciu że rurka z którego leci woda jest odwrócona całkiem na dół.Jak świnka może z tego pić?

Nie każdy kto ma zwierzę,lubi zwierzęta.Niektórzy mają je tylko dla zabawy.PAMIĘTAJ!!!ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKI I NIE MOŻNA SIĘ NIMI BAWIĆ.ONE TEŻ MAJĄ UCZUCIA I CHCĄ BYĆ KOCHANE.NIE RÓB IM KRZYWDY!!!

Awatar użytkownika
monicace
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 11 sierpnia 2012, 14:00
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Zosia, Mania
Kontaktowanie:

Re: Problem z poidełkiem

Postautor: monicace » 25 października 2012, 23:10

Moranghinia pisze:Gdzieś czytałam że trzeba końcówkę (metalową) włożyć do wrzącej wody i potrzymać chwilę podobno działa

Przetestowałam to na starym cieknącym poidełku z kulką i muszę przyznać, że podziałało. :)

Obrazek
Obrazek

Gr0m
Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 21 października 2012, 20:30
Kontaktowanie:

Re: Problem z poidełkiem

Postautor: Gr0m » 26 października 2012, 10:51

elvirka96.n pisze:A jak to działa(automatyczne) widziałam na zdjęciu że rurka z którego leci woda jest odwrócona całkiem na dół.Jak świnka może z tego pić?

To "kulkowe automatyczne" to zwyczajne kulkowe właśnie, dlatego zgłupiałam ^^


Awatar użytkownika
elvirka96.n
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 3 października 2012, 21:13
Lokalizacja: Pelplin
Świnki morskie: mały,gładkowłosy milutki Pikuś

Re: Problem z poidełkiem

Postautor: elvirka96.n » 26 października 2012, 15:38

monicace pisze:
Moranghinia pisze:Gdzieś czytałam że trzeba końcówkę (metalową) włożyć do wrzącej wody i potrzymać chwilę podobno działa

Przetestowałam to na starym cieknącym poidełku z kulką i muszę przyznać, że podziałało. :)


Aha ja właśnie teraz też tak spróbowałam i zaraz dam śwince.Ciekawe czy będzie dalej ciekło...

Nie każdy kto ma zwierzę,lubi zwierzęta.Niektórzy mają je tylko dla zabawy.PAMIĘTAJ!!!ZWIERZĘTA TO NIE ZABAWKI I NIE MOŻNA SIĘ NIMI BAWIĆ.ONE TEŻ MAJĄ UCZUCIA I CHCĄ BYĆ KOCHANE.NIE RÓB IM KRZYWDY!!!

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas