Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Czy hamak jest na pewno odpowiedni dla słabego kręgosłupa świnki morskiej?

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
Awatar użytkownika
GalaxySparkle
Zasłużony
Posty: 839
Rejestracja: 11 lutego 2014, 19:44
Lokalizacja: UK
Kontaktowanie:

Re: Czy hamak jest na pewno odpowiedni dla słabego kręgosłupa świnki morskiej?

Postautor: GalaxySparkle » 28 stycznia 2015, 22:15

Spicy78 pisze:Swoją drogą- skoro są szkodliwe to czemu są dostępne w sklepach?. Jakie zwierze ma z nich korzystać?.
Szelki też są w sprzedaży (a podobno również duże kołowrotki), a nie powinny być stosowane dla świnek. Więc to akurat argument nietrafiony. ;) Ale co do hamaczków, jestem pewna, że są bezpieczne. Skoro świneczki w SPŚM mają hamaczki, to musi być coś dobrego. :)


Awatar użytkownika

Spicy78
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 23 stycznia 2015, 16:31
Kontaktowanie:

Re: Czy hamak jest na pewno odpowiedni dla słabego kręgosłupa świnki morskiej?

Postautor: Spicy78 » 29 stycznia 2015, 10:39

GalaxySparkle pisze:
Spicy78 pisze:Swoją drogą- skoro są szkodliwe to czemu są dostępne w sklepach?. Jakie zwierze ma z nich korzystać?.
Szelki też są w sprzedaży (a podobno również duże kołowrotki), a nie powinny być stosowane dla świnek. Więc to akurat argument nietrafiony. ;) Ale co do hamaczków, jestem pewna, że są bezpieczne. Skoro świneczki w SPŚM mają hamaczki, to musi być coś dobrego. :)


Właśnie miałam wspomnieć, że szelki okazały się szkodliwe i już powoli ze sklepów znikają, przynajmniej ja się spotkałam z takim zjawiskiem. Kołowrotka akurat nie znalazłam nigdzie, ale za to taką wielką kulę, co się świnkę (czy innego gryzonia) wkłada do środka już tak :shock: o zgrozo.


Lunia <3
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 28 czerwca 2015, 20:07
Kontaktowanie:

Re: Czy hamak jest na pewno odpowiedni dla słabego kręgosłupa świnki morskiej?

Postautor: Lunia <3 » 29 czerwca 2015, 11:26

Moja swinka ma hamak i radze ci nie kupowac bo ja jej zrobilam z bluzki starej


Awatar użytkownika
Amiya
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 25 czerwca 2015, 12:56
Świnki morskie: Franio, Portos i Sid.
Kontaktowanie:

Re: Czy hamak jest na pewno odpowiedni dla słabego kręgosłupa świnki morskiej?

Postautor: Amiya » 29 czerwca 2015, 18:49

Hamak jak najbardziej możesz używać dla świnki. Nic jej się nie stanie.
Ja też mam hamak dla świnek z Timani, ale nie używam go tylko dlatego, że nie pasuje kolorystycznie do pozostałych akcesoriów. :P

Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego że są nieme dla je­go tępej percepcji.

wilczek
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 2 grudnia 2016, 11:04
Kontaktowanie:

Re: Czy hamak jest na pewno odpowiedni dla słabego kręgosłupa świnki morskiej?

Postautor: wilczek » 27 lipca 2017, 8:07

Mój proś ma hamak i jest zadowolony wieczorami siedzi na hamaku a w ciągu dnia chowa się pod nim. Jeżeli świnka robiła by sobie krzywdę i by odczuwała ból to na pewno by na niego nie wchodziła. Jeżeli powieszę jej hamak wyżej i jest zdecydowanie za wysoko proś porostu nie wchodzi na hamak tylko siedzi pod.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas