Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Akcesoria.

Rozmowy na temat wyposażenia klatki oraz innych akcesoriów.
Tis
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Akcesoria.

Postautor: Tis » 15 maja 2016, 12:19

Zamierzam kupic 2 swinki (nie ma szans adopcji) klatkę juz mam 100, mialem 120 ale sie nie zmiescila na półce, wiec wymieniłem na 100 cm, zapewne będą to samice, Chciałbym kupić: 2x miska, 2x legowisko, 1x hamak, 1x kuweta, Paśnik i dorobić do tego jakieś piętro. I tutaj rodzą sie pytania: Gdzie najlepiej kupic wymienione przedmioty? najlepiej jakby byl to sklep internetowy, ile mniej wiecej bedzie mnie wyposażenie kosztowac (nie wliczając karmy, podłoża etc...) Co ewentualnie zmienic w kupowanych akcesoriach, czego nie oplaca sie kupowac. Z góry dziękuję za odpowiedź


Awatar użytkownika

befana30
Użytkownik
Posty: 1540
Rejestracja: 19 lipca 2015, 16:30
Świnki morskie: Pusia i Kluska;
Gacus :)
Kontaktowanie:

Re: Akcesoria.

Postautor: befana30 » 15 maja 2016, 13:09

Na tej stronce masz wybor z wszystkiego po trochu:
http://hipcio.sklep.pl/kategoria/karmy/swinki-morskie
Oczywiscie jest wiele innych sklepow internetowych z rozna gama artykolow dla swinek morskich, wiec mozesz wygooglowac ;)
Rzeczy jakie wymieniles sa podstawa, takze nie trzeba nic dodawac, z czasem pewnie najdzie cie ochota na kupno jakiegos dodatkowego fajnego akcesoria, pojawia sie jednak pewien problem, tzn zwroc uwage na wielkosc kazdej z tych rzeczy, nie zmieszcza sie do klatki, 2 legowiska juz wiele obszaru zajmuja a co dopiero kuweta, hamaczek itd takze bedzie problem, bo swinki musza w klatce miec miejsce rowniez do rozprostowania nozek, czyli trzeba jednak bylo pozostac przy klatce 120cm.

"Vivi e lascia vivere" Schopenhauer

Awatar użytkownika
Pikoskinnypig
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 23 kwietnia 2016, 23:02
Lokalizacja: Gdańsk
Świnki morskie: Piko
Kontaktowanie:

Re: Akcesoria.

Postautor: Pikoskinnypig » 15 maja 2016, 13:44

poidło?

´Nasi idealni towarzysze mają zawsze 4 łapy´<3 - Colette


Wróć do „Akcesoria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas