ok, dobrze to słyszeć, bardzo dziękuję za twoją odpowiedź pytałam się bo moja mama kupuje dziś mate łazienkową do klatki Mientusa i Pako jak będzie i chcę też od razu ten granulat kupić bo kosztuje poniżej 10 zł więc się opłaca jak taki duży jest bo widziałam w sklepie u mnie
to i tak w miarę drogo, jak wspomniałam ja kupowałam przez allegro żwirek taki jak Pinio drewniany (wygląda identycznie jak ten, który pokazałaś) i za 30 kg czyli 75l zapłaciłam 40zł i tu wychodzi 2,60 za 5 l a jest fajny, tylko trzeba mieć gdzie go trzymać
Ja się właśnie przymierzam do kupienia żwirku w większej ilości tak jak Fionka tylko boję się tak od niewiadomo kogo... Fionka może ten od kogo kupowałaś żwirek ma go jeszcze wystawionego na allegro?
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=2920582 to link do jego aukcji, ma wystawione, ale 4zł drożej niż ja płaciłam żwirek zachowuje się dokładnie tak samo jak pinio i tak samo wygląda, ja różnicy pomiędzy nim, a pinio nie widzę