Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Najlepsze podłoże dla prosiaków - vetbed?

Forum poświęcone utrzymaniu czystości w klatce.
Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: Najlepsze podłoże dla prosiaków - vetbed?

Postautor: Darom » 8 grudnia 2017, 19:09

Piszecie głupstwa trzy po trzy. W zoologu Kakadu codziennie wymieniają świnkom trociny i sianko i wodę. Robią to rano zawsze. Codziennie tam chodzę i codziennie to widzę. Dają im też karmę z tego zoologa jakieś suszki dla świnek morskich. I klatki nie są mikroskopijne czyli oznacza to dla mnie, że ich prawie w ogóle nie widać tylko są takie, że świnki sobie spokojnie tam biegają i skaczą. I mają w tych klatkach domki i takie drewienko do ostrzenia ząbków.
I tan akurat są dziewczyny co ten sklep obsługują i bardzo dbają o te zwierzątka małe. Pellet drewniany też im sypią.
Nie wiem w jakich wy zoologach bywacie. Ved-Bed`a nie polecam. Pisałem już dlaczego. Dużo roboty przy tym i dużo zachodu.
Dona Nie śmierdzi u Ciebie w pokoju świnkami ?
Ostatnio zmieniony 8 grudnia 2017, 21:53 przez Darom, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika

Dona
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 21 lutego 2016, 8:28
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: Karmela, Poziomka
Kontaktowanie:

Re: Najlepsze podłoże dla prosiaków - vetbed?

Postautor: Dona » 8 grudnia 2017, 20:19

A wyobraź sobie Darom że nic a nic nie śmierdzi. Ale ja przecież "głupoty trzy po trzy" piszę to po co w ogóle pytasz ??
Ps. Trochę więcej kultury Darom by Ci się przydało. Wymieniać się swoim zdaniem można, a nawet powinno, ale obrażać innych tylko dla dlatego że mają inne zdanie, to jest lekka przesada.



  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Sprzątanie i podłoża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas