Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

DryBedy - Brać?

Forum poświęcone utrzymaniu czystości w klatce.
TheNecronee
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 14 lipca 2018, 10:47
Kontaktowanie:

DryBedy - Brać?

Postautor: TheNecronee » 14 lipca 2018, 10:54

Miałem kiedyś świnkę która mieszkała na Drybedzie i podgryzala po cichu te "włoski" i niestety umarła... :sad: Teraz mam świnkę do której będę dokupywał druga ale nie wiem czy wybierać znów drybeda... Przez starą świnkę bardzo się waham. Pomożecie mi w tym? Proszę o same dobre rady :|


Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: DryBedy - Brać?

Postautor: Darom » 14 lipca 2018, 15:46

Dry Bed zależy co masz na myśli ? bo te "włoski", o których piszesz to się nazywa VedBed.
Ja osobiście tego nie polecam ze względu tego, że jest to trudne w utrzymaniu. Trzeba często prać, wyczesywać specjalną szczotką żeby to jakoś wyglądało, dbać o to żeby się nie poniszczyło. Osobiście polecam trocinki dla świnek i pod nie jakieś drewniane bobki i jest o wiele lepiej. A teraz jest lato, są upały to śwince będzie za gorąco na takim dywaniku zwanym VedBed - może się nawet na tym zaparzyć. To jest dobre na zimę. Teraz polecam trociny.
Także tak :)


TheNecronee
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 14 lipca 2018, 10:47
Kontaktowanie:

Re: DryBedy - Brać?

Postautor: TheNecronee » 14 lipca 2018, 19:40

Dzięki bardzo! Postaram się znaleźć coś najlepszego dla mojej świnki :)



Wróć do „Sprzątanie i podłoża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Dołącz do nas