Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

VetBed nie przepuszcza

Forum poświęcone utrzymaniu czystości w klatce.
kkarolczak
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 3 czerwca 2019, 20:59
Kontaktowanie:

VetBed nie przepuszcza

Postautor: kkarolczak » 3 czerwca 2019, 21:05

Witam!

Mam problem z VetBedem. Mam go w domu od 3 tygodni, wersja non-slip oryginalna, nie żadna podróbka. Od razu po położeniu było OK, siusie przesiąkały, vetbed był suchy. Po praniu (były 2) niestety ani kropelka nie dostaje się pod spód, wszystko zostaje na wierzchu, jest mokro. Vetbed za każdym razem rozczesywany starannie i długo zgrzebłem (wygląda jak nowy), ugniatany itp.

Czy ma ktoś podobne doświadczenia? Jak sobie z tym poradzić?


Awatar użytkownika

Natkaipietruszka
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 26 listopada 2020, 11:43
Kontaktowanie:

Re: VetBed nie przepuszcza

Postautor: Natkaipietruszka » 17 lutego 2021, 15:06

To mnie zaskoczyło. Zazwyczaj vetbed przepuszcza. Czy po 1 praniu ukazywał się problem?

GDY MYŚLISZ ŻE MASZ DEPRESJE PRZYTUL ŚWINKĘ ONA ZAWSZE CIE WYSŁUCHA :blush:

Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: VetBed nie przepuszcza

Postautor: MixQQ » 17 lutego 2021, 16:55

Ja miałem ten problem, a winą jest środek w jakim go pierzesz. Nie pamiętam w czym prałem, gdy miałem taką sytuację jak Twoja, ale było tak samo - wszystko stało i robiły się kałuże. Przerzuciłem się na szare mydło a później na persil i nie mam już tego problemu.
A i jeśli prosiak ma jakieś uczulenie na wiórka czy intensywne zapachy itp (jak mój) stanowczo odradzam jakieś mocno zapachowe środki, bo będzie miał po kilku godzinach zawalony nos

Edit: dopiero zauważyłem, że to temat z 2019 :) ale zostawiam, może komuś to info się przyda



Wróć do „Sprzątanie i podłoża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas