Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Samodzielne sprzątanie i inne dyskusje na ten temat :)

Forum poświęcone utrzymaniu czystości w klatce.
daniel86
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 5 marca 2015, 15:33
Kontaktowanie:

Re: Samodzielne sprzątanie i inne dyskusje na ten temat :)

Postautor: daniel86 » 20 marca 2015, 10:40

Ja stosuję zestaw trociny + mata lazienkowa. Wymiana trocin i pranie maty raz w tygodniu. Natomiast dwa razy dziennie (rano i wieczorem) wymiatam wszystkie bobki, resztki jedzenia i sianka. Narazie jest ok, ale zobaczymy jak świnory podrosną.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
cornice
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 18 lutego 2015, 11:42
Lokalizacja: wielkopolskie
Świnki morskie: Rozi, Hela, Fenia, Korso
Kontaktowanie:

Re: Samodzielne sprzątanie i inne dyskusje na ten temat :)

Postautor: cornice » 20 marca 2015, 16:28

daniel86 pisze:Ja stosuję zestaw trociny + mata lazienkowa. Wymiana trocin i pranie maty raz w tygodniu. Natomiast dwa razy dziennie (rano i wieczorem) wymiatam wszystkie bobki, resztki jedzenia i sianka. Narazie jest ok, ale zobaczymy jak świnory podrosną.


Też tak robię tylko oprócz codziennego wymiatania kup i siana 2 razy dziennie, podnoszę jeszcze matę (albo drybed) i wybieram zasikane fragmenty trocin (dokładnie widać te miejsca) i uzupełniam świeżymi. Dzięki temu dziewczyny mają czysto i pachnąco nawet ponad tydzień :D


Wera350
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 21 marca 2015, 10:08
Kontaktowanie:

Re: Samodzielne sprzątanie i inne dyskusje na ten temat :)

Postautor: Wera350 » 21 marca 2015, 10:15

Ja co tydzień, jak na razie i myje całą kuwetę, mój prosiaczek jest jeszcze mały (ok.1 miesiąc) a u mnie z 2 tygodnie i nie ma potrzeby więcej ;) Zobaczymy jak dorośnie.



Wróć do „Sprzątanie i podłoża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

  • Dołącz do nas