Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

VetBed

Forum poświęcone utrzymaniu czystości w klatce.
Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: KasiaKK » 8 lipca 2017, 14:32

Po dwóch latach regularnego prania i wyczesywania nie mam na moich prywatnych VetBedach żadnych łysych fragmentów ani przerzedzeń - produkt jest trwały - po kilku latach i kilkuset praniach faktycznie widać drobne oznaki zużycia ale wciąż nie ma żadnych przerzedzeń- uważam to za na prawdę niezły wynik a samo podłoże za najwygodniejsze z dostępnych na rynku dla prosiaczków :) .
VetBed podgumowany schnie na kaloryferze lub słońcu 1 do 2 h a w wersji original krócej. Ja osobiście mam 2 sztuki do każdej klatki na podmianę.

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek

Awatar użytkownika

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Darom » 8 lipca 2017, 15:27

KasiaKK pisze: nie mam na moich prywatnych VetBedach żadnych łysych fragmentów ani przerzedzeń - produkt jest trwały

KasiaKK czy możesz mi napisać jak Ty masz ten VedBed ? Bo chcę kupić taki sam jak Ty masz - identyczny oko w oko, ząb w ząb taki jak Ty masz. Jak możesz to proszę podaj mi linka do zakupu takiego.
Bo skoro jest taki dobry jak piszesz i zachwalasz ten VedBed to chcę mieć taki sam jak Ty.
Żeby być zadowolonym :)


Cavcia
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 25 marca 2017, 18:34
Świnki morskie: Niro
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Cavcia » 9 lipca 2017, 12:53

KasiaKK A co ty stosujesz pod vetbed?


Awatar użytkownika
KasiaKK
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 26 sierpnia 2016, 10:35
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: KasiaKK » 9 lipca 2017, 14:34

Ja stosuje podkłady jednorazowe - mało ekonomiczne ale muszę przyznać, że bardzo wygodne.
Ja mam konkretnie ten VetBed - osobiście wolę te niepodgumowane - http://sklep.swinkamorska.com.pl/produk ... dla-swinki - jest dostępny w 3 wymiarach więc musisz wybrać odpowiedni dla siebie i dociąć pod wymiar - polecam aby z każdej strony zostawić z 2-3cm więcej będzie się zginał lekko na brzegach ale u nas tak najlepiej działa. I żebyś był zadowolony pamiętaj też, że trzeba go odkurzać lub zamiatać codziennie - a podkłady jednorazowe wymieniać w miarę zużycia :).

Najlepszy dedykowany świnkom morskim sklep internetowy.
Szybka wysyłka.
Rewelacyjne Ceny.
Rzetelny opis produktów.
Kompleksowe doradztwo.
Zapraszamy na zakupy: http://www.sklep.swinkamorska.com.pl
Obrazek

Cavcia
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 25 marca 2017, 18:34
Świnki morskie: Niro
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Cavcia » 9 lipca 2017, 14:58

Dzięki KasiaKK za odpowiedz ;)


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Darom » 9 lipca 2017, 15:53

KaxsiaKK pisze:jest dostępny w 3 wymiarach więc musisz wybrać odpowiedni dla siebie i dociąć pod wymiar
Ja mam klatkę na 120 cm długości więc jaki wymiar byłby dobry ?
Podkłady jednorazowe to musiałbym codziennie wymieniać moim 3 świnkom w klatce.
Jakie najlepiej kupować te podkłady ? Kupiłem takie Seni Soft 5 sztuk pcs.Stck.wt. 90x60 i musiałem je codziennie wymieniać, a czasem bywało że wymieniałem je dwa razy dziennie. Rano o 5 rano przed wyjściem do pracy dawałem raz, i po przyjściu z pracy koło godziny 16stej wymieniałem drugi raz. Więc te podkłady schodziły u mnie jak świeże bułeczki.
Jeśli chodzi o ten VedBed, do którego podałaś mi link to tam jest cena 47.50 PLN.
Czy jest to cena podana za metr ? :hmmm: Czy obojętnie ile metrów tego kupie to zapłacę tyle co podano ? :hmmm:


Sandratn
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 12 czerwca 2016, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: ♥ Fafik ♥
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Sandratn » 9 lipca 2017, 23:32

Z racji iż ten temat poświęcony jest vetbedowi, chciałabym się was zapytać czy KONIECZNIE muszę prać nowy vetbed, który dopiero przyszedł?


Awatar użytkownika
Kisei
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 5 lutego 2016, 0:02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Świnki morskie: Selena i Niunia
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Kisei » 10 lipca 2017, 1:16

Darom, przeczytaj sobie tytuł produktu. Jest to mata rozmiaru S 0,5-0,75, czyli najmniejsza z tych dostępnych. Cóż, oryginalne rzeczy chodzą drogo, to nie produkt dla każdego :3
Sandra, są dwie szkoły - jedni piorą, drudzy nie. Ja z zasady bym wyprała - nie wiadomo gdzie to leżało.

Nieraz bywa tak że lekarze potrafią siedzieć 8 godzin i operować pacjenta. Jednakże mało kto to docenia... Bo to przecież cud że przeżył, to wszystko dzięki Bogu!

Sandratn
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 12 czerwca 2016, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: ♥ Fafik ♥
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Sandratn » 10 lipca 2017, 7:22

Ok, dzięki Kisei. ;)


Koko98
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 10 lipca 2017, 14:53
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Koko98 » 10 lipca 2017, 15:03

Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem VetBedu na allegro. Ceny nie są duże ale czytałam wiele opinii, że może się nie sprawdzić i troche sie obawiam że kupię a później będę musiała wyrzucić go. Obecnie moja świnka ma pelet ale wolałabym mieć dla niej jakieś miększe podłoże. Co sądzicie? warto zakupić VetBed na allegro? :/ patrzyłam też na ceny bo nie ukrywam kupuje dużo rzeczy teraz dla niej i nie stać mnie np na VetBed za 100zł gdzie inne moje zakupy już wynoszą około 300zł..


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sprzątanie i podłoża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

  • Dołącz do nas