Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

VetBed

Forum poświęcone utrzymaniu czystości w klatce.
Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Darom » 10 lipca 2017, 15:59

Na allegro VedBed to szajs. Nie kupuj tam. Jak już to u Kasi w sklepie. :)


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Kisei
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 5 lutego 2016, 0:02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Świnki morskie: Selena i Niunia
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Kisei » 10 lipca 2017, 16:02

Tani VetBed - zero jakości. A jeżeli nie masz pieniędzy, znajdź dobry materiał i sama uszyj. :3

Nieraz bywa tak że lekarze potrafią siedzieć 8 godzin i operować pacjenta. Jednakże mało kto to docenia... Bo to przecież cud że przeżył, to wszystko dzięki Bogu!

Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Darom » 10 lipca 2017, 20:12

Kisei pisze:A jeżeli nie masz pieniędzy, znajdź dobry materiał i sama uszyj. :3

Dokładnie. Możesz nawet na drutach zrobić wełniany albo coś a`la podobnego ;) :)


Mańka912
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 17 grudnia 2016, 20:50
Świnki morskie: Maniek i Wiewiór
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Mańka912 » 10 lipca 2017, 21:15

Ja mam vetbed z allegro i jakoś nie narzekam, nie ma łysych miejsc i spełnia swoją funkcję, jedynie czego mogę się przyczepić to jest jego męczące rozczesywanie, ale to może też przez to ze zawsze mnie coś rozproszy. Nie jestem pewna ile go mam ale ze 3 miesiące raczej na pewno i piore co około tydzień i nadal działa i jest cały. I z tego co pamiętam kupiłam ponad 100 x70 chyba i wybrałam jedną z najtańszych opcji


Awatar użytkownika
Kisei
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 5 lutego 2016, 0:02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Świnki morskie: Selena i Niunia
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Kisei » 10 lipca 2017, 21:36

Wiesz, to też zależy jak człowiek trafi. To jak loteria. Ale czy warto czasem ryzykować?

Nieraz bywa tak że lekarze potrafią siedzieć 8 godzin i operować pacjenta. Jednakże mało kto to docenia... Bo to przecież cud że przeżył, to wszystko dzięki Bogu!

Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: MixQQ » 11 lipca 2017, 0:10

Ja kupiłem tu i taki: http://sklep.swinkamorska.com.pl/produk ... dla-swinki

Przeciąłem go na pół i teraz tylko piorę i wymieniam. Polecam każdemu! Moja opinia na jego temat również tam się znajduje. Na pewno się opłaca, jak dla mnie cena = znakomita jakość


Koko98
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 10 lipca 2017, 14:53
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Koko98 » 13 lipca 2017, 15:18

Postanowiłam jednak zamówić ten VetBed z allegro, zobaczymy jeżeli się nie sprawdzi to trudno ale spróbować zawsze można no nie :yes:
I wreszcie będzie spokój z hałasującym peletem w nocy jak świnka zaczyna swój maraton haha :D


Cavcia
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 25 marca 2017, 18:34
Świnki morskie: Niro
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Cavcia » 13 lipca 2017, 17:13

Jak wy pierzecie vetbed?z innymi ubraniami?nie farbuje ?


Darom
Użytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:51
Świnki morskie: [*] Tosiu Super Ktosiu, [*] Dyzio, [*] Tosiu Mały Tosiu, [*] Toffi
Kontaktowanie:

Re: VetBed

Postautor: Darom » 13 lipca 2017, 18:30

Koko98 pisze: jeżeli się nie sprawdzi to trudno ale spróbować zawsze można no nie :yes:

Weź pod uwagę jeszcze koszt tego + koszt przesyłki i zastanów się, czy jeśli z allegro kupisz badziewie to zmarnujesz kasę, którą mogłabyś wydać na znacznie lepszy vedbed. Także, zastanów się. :hmmm:
Cavcia pisze:Jak wy pierzecie vetbed?z innymi ubraniami?nie farbuje ?

Tak, wszystko pierzemy razem. Żeby te kupy nie doczyszczone, i siki spowiły nasze ubrania i potem wyglądały jeszcze bardziej odlotowo niż zanim je włożyłaś do pralki :naughty: Mi by nie przeszkadzało jakby moje ubrania pachniały odchodami naszych świnek :D A Dlaczego ? - Bo co nie którzy ludzi to jak świnie xP :lol:


Kasia1567r
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 20 sierpnia 2017, 10:27
Kontaktowanie:

Re: Witajcie;)

Postautor: Kasia1567r » 25 grudnia 2017, 12:55

Hej ja mam lat 13 i czy moglibyście mi doradzic cos o vet bedach? Ja mam 3 świnki ( rocket,drax i ferdek) i witam


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sprzątanie i podłoża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas