Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Co pod VETBEDA

Forum poświęcone utrzymaniu czystości w klatce.
duziek
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 27 października 2017, 19:33
Kontaktowanie:

Re: Co pod VETBEDA

Postautor: duziek » 30 października 2017, 18:48

Ptys, Ty i Darom mozecie sobie reke podac. Masz cos ciekawego/pomocnego do napisania,to napisz, a jak nie to wypad z forum. Ja potrzebuje konkretnej porady i dlatego sie pytam co i jak. Jestem swiezak w tym temacie,wiec licze na pomoc, a nie na debilne komentarze.


Awatar użytkownika

Mańka912
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 17 grudnia 2016, 20:50
Świnki morskie: Maniek i Wiewiór
Kontaktowanie:

Re: Co pod VETBEDA

Postautor: Mańka912 » 30 października 2017, 19:38

Ptyś zachowujesz się strasznie dziecinnie. To forum jest po to żeby pomagać a nie na odpowiadanie na Twoje glupie pytania...warte uwagi jest to co ktoś ma napisane od postami jakąś swoją notatkę? Albo dlaczego ktoś ma jakiś awatar. Ogarnij się bo jesteś strasznie denerwujący i dlatego ludzie Cię ignorują


Awatar użytkownika
MixQQ
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 23 lutego 2017, 9:48
Kontaktowanie:

Re: Co pod VETBEDA

Postautor: MixQQ » 30 października 2017, 20:12

duziek pisze:Jaki Wirek i jaka sciolka,podasz nazwe
A Vetbed nie jest od spodu mokry w miejscu,gdzie sika ???


Jest mokry, gdy nasika naprawdę dużo i widać, że żwirek rozpuścił się w 100%
Nawet wtedy nic nie śmierdzi, bo to dalej chłonie, ale już nie tak efektownie i trzeba go wtedy wymienić na świeży. Wymieniam średnio 1 bądź 2 razy na tydzień

Ściółkę kupowałem specjalną odpyloną, ale odkąd okazało się, że ma alergię to biorę teraz byle jaką bo i tak jest ona pod Vetem. Żwirek też w zoologu biorę jaki mają, ostatnio wziąłem koci 10 kg i sprawdza się tak samo jak i inne.
Ostatnio zmieniony 30 października 2017, 20:20 przez MixQQ, łącznie zmieniany 2 razy.


pyzka26
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 28 sierpnia 2016, 16:06
Lokalizacja: Świecie
Świnki morskie: Figa a.k.a Figgson (teraz już Buła)
Lilo, Lilucha ew. Petarda
Xena
Kontaktowanie:

Re: Co pod VETBEDA

Postautor: pyzka26 » 30 października 2017, 20:14

Mańka912 pisze:Ptyś zachowujesz się strasznie dziecinnie. To forum jest po to żeby pomagać a nie na odpowiadanie na Twoje glupie pytania...warte uwagi jest to co ktoś ma napisane od postami jakąś swoją notatkę? Albo dlaczego ktoś ma jakiś awatar. Ogarnij się bo jesteś strasznie denerwujący i dlatego ludzie Cię ignorują

myślałam, że to tylko ja tak mam :D


Mańka912
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 17 grudnia 2016, 20:50
Świnki morskie: Maniek i Wiewiór
Kontaktowanie:

Re: Co pod VETBEDA

Postautor: Mańka912 » 30 października 2017, 20:28

pyzka26 pisze:
Mańka912 pisze:Ptyś zachowujesz się strasznie dziecinnie. To forum jest po to żeby pomagać a nie na odpowiadanie na Twoje glupie pytania...warte uwagi jest to co ktoś ma napisane od postami jakąś swoją notatkę? Albo dlaczego ktoś ma jakiś awatar. Ogarnij się bo jesteś strasznie denerwujący i dlatego ludzie Cię ignorują

myślałam, że to tylko ja tak mam :D

Chyba większość z nas :D


duziek
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 27 października 2017, 19:33
Kontaktowanie:

Re: Co pod VETBEDA

Postautor: duziek » 1 listopada 2017, 15:25

A wie ktos cos o zwirku silikatowym??? Czytałem rozne opinie. Jedni twierdza ze jak swinka go zje to zdechnie, a inni twierdza,ze jest bezpieczny i zadnego tego typu przypadku bie bylo. Poza tym jest dobrze chlonny i nie uwalnia zapachu moczu


Awatar użytkownika
Renika
Użytkownik
Posty: 687
Rejestracja: 4 września 2012, 11:14
Kontaktowanie:

Re: Co pod VETBEDA

Postautor: Renika » 1 listopada 2017, 22:48

Ja daję pod vetbed matę do siusiania dla psów, coś takiego: http://www.telekarma.pl/p18984-trixie.m ... gI83vD_BwE
Są różne rozmiary więc jest w czym wybierać, poza tym na vetbed w niektórych miejscach np. na hamaczku lub w domku gdzie świnki najczęściej sikają kładę grube ręczniki papierowe które zmieniam 2-3 razy dziennie.


Eva21
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 11 listopada 2017, 0:51
Lokalizacja: Wałbrzych
Świnki morskie: Tosia, Zuzia
Kontaktowanie:

Re: Co pod VETBEDA

Postautor: Eva21 » 17 listopada 2017, 12:08

Ja pod dry bed daje ręczniki papierowe kilka/kilkanaście warstw i co trzy dni zmieniam kocyk i ręczniki, a oprócz tego jeszcze dezynfekuje spód kuwety płynem specjalnym do tego zakupionym ze strony Hipcio ;)


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Sprzątanie i podłoża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas