Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Regał

Instrukcje i pytania jak własnoręcznie wykonać akcesoria dla świnek morskich.
Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Regał

Postautor: Magda_Oska » 16 grudnia 2008, 16:47

Zastanawiałam się ostatnio nad klatką dla moich gryzoni. W naszym zoologicznym jest 100 za 144 zł.
Na necie znalazłam przypadkiem sklep zoologiczny gdzie sprzedają same kuwety za 49 zł. No i mnie tak oświeciło, że mogłabym kupić dwie kuwety 100 i poprosić tatę o zrobienie regału :)
Tata chyba dorósł do tej propozycji, bo powiedział, że trzeba zrobić w końcu z tymi zwierzakami porządek :)

Szukam teraz jakiś fajnych projektów w necie, żeby pokazać tacie jak to zrobić.Szukałam na forum, ale nie mogę znaleźć zdjęć, ani tematu odnośnie regałów (pamiętam, że ktoś wstawiał zdjęcia takie z jedną ścianą za szybą, czy coś takiego).

No więc mam do Was prośbę, czy moglibyście powstawiać jakieś fajne, ładne regały z klatkami (mogą być takie znalezione w necie, albo Wasze). Ja właśnie przeglądam strony hodowli i szukam pomysłu. Byłoby super jakbyście mi pomogli :) Chciałabym świniakom zrobić fajny prezent pod choinkę :)

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika

Brila
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: 3 stycznia 2007, 18:57
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Lucek.
Kontaktowanie:

Re: Regał

Postautor: Brila » 16 grudnia 2008, 20:20

No cóż, ja sama z siebie nie pomogę, bo regału urządzać nie zamierzam, ale w necie szczerze mówiąc jest tego bardzo mało. Na razie znalazłam to: (więcej znajdziesz na forum klubu rasowych świnek morskich, bo nie wiem, czy wolno mi tu wstawiać adres tego tematu)

Obrazek

To wstawiam z minką " :/ " , bo z tego co widzę, to klatki laboratoryjne ...
Obrazek

No i tu już coś konkretniejszego:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek :wow: RAJ!! :D

Mam nadzieję, że chociaż troszeczkę pomogłam :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Na czas wakacji powracam do forumowania :)

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Regał

Postautor: Magda_Oska » 16 grudnia 2008, 22:44

Suuuper Brilka :) Dzięki za pomoc... pokarzę tacie, może coś wymyśli :D
Przejrzałam strony hodowli polskich i też kilka pomysłów zapisałam na dysku :) Jakby ktoś jeszcze coś miał, to nie krępujcie się ze wstawianiem :D

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Awatar użytkownika
dirdib
Zasłużony
Posty: 1140
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 14:23
Lokalizacja: Eslöv/Szwecja
Kontaktowanie:

Re: Regał

Postautor: dirdib » 18 grudnia 2008, 22:31

moj chyba widzialas? z ikea regal i kuwety :D

http://www.humlansmarsvin.se/marsvin/sk ... 4cd77.html



Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

  • Dołącz do nas