Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Świnkowe DIY - czyli zrób to sam!PORADNIK

Instrukcje i pytania jak własnoręcznie wykonać akcesoria dla świnek morskich.
asiunia93
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 28 października 2007, 16:44
Lokalizacja: WrocŁaW
Kontaktowanie:

Re: [Zrób to sam] Legowisko

Postautor: asiunia93 » 31 października 2007, 8:16

hehe , Ja Mojemu Kubusiowi , też będę musiała zrobic takie legowisko jakieś :szczerbaty: , bo tak samo jak forumowiczki o post wyżej mój kubuś siedzi w starej bluzie kiedy chodzę po internecie :D .

PS. BRILA mam pytanie !!!!! jakiej rasy jest twoja świnka ??? moja jest taka sama tylko inne ma kolorki !!

pOzdrOwiOnka ;)

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
*nicia*
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: 28 czerwca 2007, 13:56
Lokalizacja: Kalisz
Kontaktowanie:

Re: [Zrób to sam] Legowisko

Postautor: *nicia* » 31 października 2007, 10:08

nie wiem czy dobrze widze ale Brila ma zdaje sie typowa angielska swinke gładkowlosa - ale moze niech ktos kto sie na tym zna wypowie

Obrazek

asiunia93
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 28 października 2007, 16:44
Lokalizacja: WrocŁaW
Kontaktowanie:

Re: [Zrób to sam] Legowisko

Postautor: asiunia93 » 31 października 2007, 15:24

aha ;) ja moją świnke mam już długo ale nigdy niewiedziałam jakiej jest rasy =] zawsze myślałam że jest długowłosą ...
ale teraz się waham między właśnie długowłosą a ANgielska gładkowłosą =]=]v :P :D

pOzdrOwiOnka ;)

Awatar użytkownika
*nicia*
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: 28 czerwca 2007, 13:56
Lokalizacja: Kalisz
Kontaktowanie:

Re: [Zrób to sam] Legowisko

Postautor: *nicia* » 6 listopada 2007, 13:18

dlugowlosa ma jak nazwa wskazuje dlugie wlosy, czyli wystaja poza swinke, smiesznie ujelam ale tak to jest, gladka ma wloski jak piesek, przylegajace do ciala jednej dlugosci - zdarzaja sie gladkie z domieszka dlugowlosej, zazwyczaj maja przy kuperku kilka wloskow dluzszych - taki ogonek, tren. Pokaz foty to stwierdzimy coz to za stworek :D

Obrazek

MROOFQA
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 23 października 2007, 2:00
Kontaktowanie:

Re: [Zrób to sam] Legowisko

Postautor: MROOFQA » 15 listopada 2007, 18:24

Pięknie uszyłś legowisko! - Na pewno Izi doceni Twój wysiłek, ale musi minąc kilka dni. Ja kupiłam dla świnek hamaczek dla fretki i zdjęłam, po kilku dniach, kiedy się go bAłY. Nawet cieszłam się, że kupiłam tylko jeden, bo niepotrzebnie. Po następnym zamontowaniu nigdy nie był pusty :hurra: . Nawet mama z maluchami tam właziła z nimi na karmienie. Teraz od dłuższego czasu zabieram się za uszycie jeszcze kilku. Legowisko wykombinowałam inaczej, ale muszę zrobić fotę, wtedy opiszę :D


asiunia93
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 28 października 2007, 16:44
Lokalizacja: WrocŁaW
Kontaktowanie:

Re: [Zrób to sam] Legowisko

Postautor: asiunia93 » 15 listopada 2007, 20:57

niewiem czy oporuszyliscie tutaj taki problem ..ale swinki tez czasem na bobkają nasiusiają do legowiska... i trzeba prać .. :spioch: niestety :( ale cóż... ja zrobiłam takie legowisko tylko ze niestety pojawily sie tam odchody Kubunia.. i postawiłam na miejscu legowiska zwykly drewniany domek dla swinki :))
pozdrawiam forumowiczow !! :super: :super: :hurra: :ok: :zawstydzony:

pOzdrOwiOnka ;)

Awatar użytkownika
LENA...:):):)
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Kontaktowanie:

Re: [Zrób to sam] Legowisko

Postautor: LENA...:):):) » 3 grudnia 2007, 20:04

heh...,wyszedł mi ale moja świnka pogryzła i osikała...:/ i cała robota na nic... :(


Cavia
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 12 grudnia 2007, 17:14
Kontaktowanie:

Re: [Zrób to sam] Legowisko

Postautor: Cavia » 13 grudnia 2007, 16:44

Super tobie wyszło! :super: Z czego mamy się śmiać?? Super, pięknie i wspaniale! Tylko , że ja chyba tego sama nie zrobie xD


Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: [Zrób to sam] Legowisko

Postautor: Magda_Oska » 27 grudnia 2007, 9:35

Smakusia , świetne te twoje legowisko i hamak. Właśnie ja też szukam jakiejś takiej grubszej gąbki bo chciałabym zrobic jeszcze kilka hamaków dla fretek i świnek, no i może jeszcze jakieś legowiska :D
A co do siusiania i bobków... bobki są usuwane, a legowisko co jakiś czas jest prane :)

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Kacha
Użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 18:21
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: [Zrób to sam] Legowisko

Postautor: Kacha » 27 grudnia 2007, 12:47

musze swoim świniochom zrobić hamaczek, żeby sie mogły powylegiwać, ale to jakiś tytanowy musze zrobic, bo Róźka ma wielki tyłek :D i żeby nie zarwała:D


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

  • Dołącz do nas