Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Tunel, norka, legowisko

Instrukcje i pytania jak własnoręcznie wykonać akcesoria dla świnek morskich.
Henia i jagoda
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 28 lutego 2016, 8:55
Kontaktowanie:

Tunel, norka, legowisko

Postautor: Henia i jagoda » 3 lipca 2016, 23:26

Witam.
Jestem dumnym posiadaczem 2 prośków i jako iż dziewczyny będą miały za niedługo przeprowadzkę do setki.( na większą nie mam miejsca. Klatka jest na skrzyni która jest na wysokości łóżka i świnki nieraz ze mną leniuchuja na poduszce. A setka na tą skrzynię była by idealna) i świnki mają hamak i domek ale chciałbym im jeszcze zafundować jakiś Tunel norke legowisko , poprosił bym babcię albo znajomego krawca. Żeby wykonał daną rzecz ale nie wiem jaki materiał by cavia była zadowolona i co zrobić. Bo teraz w 80 klatce to duży domek i chamak piętrowy kwadratowy to świnki nie mają jak pobiegać . Bo domek i hamak zajmują 3/ 4 klatki . I jak będzie Nowa klatka to chcem dac im matę . Jak będzie Nowa klatka to dam fotkę i doradzicie co tam dac. Ale to za 2-3 tygodnie. A teraz możecie podsunac propozycje. Widziałem ze ktoś chwalił się że zrobił sam dla świnki. Bardzo mi się podobał Tunel i norka akurat przez tą osobę wykonany. Może ktoś chciałby coś takiego wykonać. Oczywiście za opłatą
Sorry że się tak rozpisalem


Awatar użytkownika

madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Tunel, norka, legowisko

Postautor: madzia0902 » 4 lipca 2016, 10:46

Z tą osobą która się chwaliła to chyba ja :D ja szyję norki i tunele od wewnątrz polar w środku owata a na zewnątrz bawełna, a wejścia usztywniane są fiszbiną plastikową więc nawet jak świnka się położy na norce to i tak wejście się nie zamknie :) świnki uwielbiają ciepłe mięciutkie polarowe norki tym bardziej moje łysole :D Ja szyje rekreacyjnie ale też nadmiar sprzedaję :) norki po 20 zł a komplet norka z tunelem po 40 zł (sam tunel 25 zł) plus koszt wysyłki według cennika poczty polskiej. Mam nawet uszytych kilka gotowców jeśli chcesz mogę wstawić zdjęcie :)


zuziabasia2
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 7 maja 2016, 15:25
Kontaktowanie:

Re: Tunel, norka, legowisko

Postautor: zuziabasia2 » 4 lipca 2016, 13:40

Ja też byłabym zainteresowana takim kompletem za 4 dyszki. Poproszę o foteczki :-D


madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Tunel, norka, legowisko

Postautor: madzia0902 » 4 lipca 2016, 18:08

No więc tak :)
2 norki w serca z czerwonym polarem:
Obrazek

Obrazek

2 norki w serca zielone, niebieskie i beżowe i tunel:
Obrazek

Obrazek

1 norka w szare zwierzaczki z szarym polarem (mam jeszcze materiał żeby uszyć z niego tunel)

Obrazek

1 norka w sowy z błękitnym polarem i 2 norki takie wiosenne w kwiatki i pszczółki z żółtym polarem, wklejam zdjęcie żebyście widziały materiał bo jeszcze została mi w nich do wszycia fiszbina :)

Obrazek

no i mój nowy nabytek :D z którego planuję uszyć albo dwie norki albo norkę i tunel ale bez ociepliny, żeby było na bardziej upalne dni :)

Obrazek

O i tak to u mnie na razie wygląda :)


Henia i jagoda
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 28 lutego 2016, 8:55
Kontaktowanie:

Re: Tunel, norka, legowisko

Postautor: Henia i jagoda » 4 lipca 2016, 22:23

Ooo. Bardzo fajne i cena jak na taki produkt jest bardzo dobra. Jestem zainteresowany zakupem ale gdzieś za miesiąc jak wrócę z wakacji K wszystko poukladam . Zakupie klatkę. Jeszcze proszę o wymiary


madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Tunel, norka, legowisko

Postautor: madzia0902 » 4 lipca 2016, 23:27

Nie ma problemu, może do tego czasu poszyję coś nowego :D Jutro pomierzę i napisze wymiary bo nie pamiętam dokładnie, ale mój Stefan ważący prawie 1200g spokojnie wchodzi do środka, kładzie się wyciąga, śpi i jeszcze ma luz :)


Konto usunięte

Re: Tunel, norka, legowisko

Postautor: Konto usunięte » 22 września 2016, 7:03

madzia0902 pisze:Nie ma problemu, może do tego czasu poszyję coś nowego :D Jutro pomierzę i napisze wymiary bo nie pamiętam dokładnie, ale mój Stefan ważący prawie 1200g spokojnie wchodzi do środka, kładzie się wyciąga, śpi i jeszcze ma luz :)


Maaadziu szyjesz jeszcze? Potrzebuję 2 norki . No i zastanawiam się nad wielkością. Mogłabyś podać wymiary norek?


kacperro1
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 września 2016, 12:30
Lokalizacja: Sandomierz
Kontaktowanie:

Re: Tunel, norka, legowisko

Postautor: kacperro1 » 27 września 2016, 15:38

Jakie piękniutkie! Może i ja bym się skusiła? Madzia, powiedz, że jeszcze szyjesz! *.*


madzia0902
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: 1 grudnia 2015, 10:19
Kontaktowanie:

Re: Tunel, norka, legowisko

Postautor: madzia0902 » 27 września 2016, 16:13

A no szyję :) póki co została mi jedna w sowy i dwie w pszczółki te żółte a i jeden tunel zielony w serduszka. Mogę jeszcze uszyć z tymi kotami ale bez ociepliny bo mi się skończyła :(


Sayuri
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 0:49
Kontaktowanie:

Re: Tunel, norka, legowisko

Postautor: Sayuri » 30 października 2016, 17:14

Hej, masz może jeszcze jakieś komplety z ocieplaczem? Byłabym chętna do kupna. :3


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Dołącz do nas