Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Odpowiedni wiek

Forum poświęcone ustalaniu płci, ciąży i opiece nad młodymi świnkami morskimi.
Awatar użytkownika
Moncia
Zasłużony
Posty: 598
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 16:54
Lokalizacja: Przemków
Świnki morskie: Filip
Kontaktowanie:

Postautor: Moncia » 12 stycznia 2007, 14:00

Świetny pomysł :]

Obrazek

Awatar użytkownika

Brila
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: 3 stycznia 2007, 18:57
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Lucek.
Kontaktowanie:

Postautor: Brila » 12 stycznia 2007, 14:53

Dzięki, ale jeszcze nic nie wiadomo. Chcę powrócić do jazdy konnej, i nie wiem, czy jest sens kupować nową świnkę, skoro nie będe miała czasu się nią zajmować.

Na czas wakacji powracam do forumowania :)

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 12 stycznia 2007, 16:37

Brila, widać, że jesteś bardzo nie zdecydowaną osobą. Ale lepiej bardzo dobrze się zastanów. Bo jak masz najpierw kupic drugą świnkę, a potem nagle powrócisz do jazdy konnej i zaniedbasz oba prosiaki, to jednak wyjdzie, że jesteś bardzo nieodpowiedzialna.

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Brila
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: 3 stycznia 2007, 18:57
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Lucek.
Kontaktowanie:

Postautor: Brila » 13 stycznia 2007, 17:50

Magda_Oska poczytaj dokładnie, ja jestem zdecydowaną osobą, po prostu jazda konna to najważniejsza rzecz w moim życiu. A ten temt był teoretyczny- kto Ci powiedział, że na 100% chcę mieć drugą świnkę?

Na czas wakacji powracam do forumowania :)

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 14 stycznia 2007, 14:16

Brila pisze:Ja jestem odpowiedzialną osobą. Myślę nad kupnem świnki już od roku. Babcia mi powiedziała, że w przyszłym tygodniu, z okazji zbliżających sie moich urodzin, kupi mi świnkę drugą, ponieważ ma do mnie zaufanie i widzi, jak staram się umilić zycie Kubusiowi. Teraz, gdy niedługo będą ferie, będę miała czas oswoić świnkę. Gdy jestem pół dnia w szkole nie mogę cały czas przebywać ze świnką i jej obserwować.

Brila pisze:Zdecydowałam się jednak na drugiego samca. To jest lepsze rozwiązanie.

Brila pisze:Dzięki, ale jeszcze nic nie wiadomo. Chcę powrócić do jazdy konnej, i nie wiem, czy jest sens kupować nową świnkę, skoro nie będe miała czasu się nią zajmować.

No nie wiem czy to ja czytam niedokładnie, czy ty nie pamiętasz co piszesz :D Rozumiem, że temat o hodowli był teoretyczny i na razie nie chcesz jej zakładac. Ale o posiadaniu drugiej świnki piszesz całkiem realnie. Najpierw piszesz, że chcesz kupic drugą świnkę, że ci babcia da w prezencie urodzinowym, potem decydujesz, że jednak weźmiesz samca, a na koniec stwierdzasz, że nie wiesz czy weźmiesz, bo wolisz jeździc konno. No i jednak wychodzi że jesteś niezdecydowana.
Więc zanim napiszesz, żeby inni czytali dokładnie, to sama przeczytaj co piszesz, a potem postaw się na miejscu osoby, która to pisze.
Poza tym nie oskarżam cię, że jesteś nieodpowiedzialna. Tylko popieram twoje zdanie, abyś dokładnie przemyślała, czy wolisz jeździc konno, czy wolisz drugą świnkę. Mam nadzieję, że podejmiesz właściwą decyzję...

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Brila
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: 3 stycznia 2007, 18:57
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Lucek.
Kontaktowanie:

Postautor: Brila » 14 stycznia 2007, 21:22

No ok, masz rację, ale gdybyś była na moim miejscu, nie wiedziałabyś za bardzo, co robić. Zresztą nieważne, musiałabyś mnie znać dokładnie w realu :)

Na czas wakacji powracam do forumowania :)

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Postautor: Magda_Oska » 18 stycznia 2007, 20:05

Spoko :)
Ja też lubię konie :D Niestety nie mam możliwości jeżdżenia na co dzień. Ostatnio to jeździłam w wakacje jak pracowałam na stadninie :)

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Brila
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: 3 stycznia 2007, 18:57
Lokalizacja: Wrocław
Świnki morskie: Lucek.
Kontaktowanie:

Postautor: Brila » 19 stycznia 2007, 16:58

Cóż...Nie bedę dalej wałkowała tego tematu. Magda_Oska jednak ma rację, jestem niezdecydowana. Ten, kto chce wiedzieć, co planuję poczynić, odsyłam na PW.
Pozdrawiam.

Na czas wakacji powracam do forumowania :)

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Ciąża i płeć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Dołącz do nas