Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

ciąża???

Forum poświęcone ustalaniu płci, ciąży i opiece nad młodymi świnkami morskimi.
Dammy
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 24 września 2013, 19:23
Kontaktowanie:

Re: ciąża???

Postautor: Dammy » 29 września 2013, 10:05

Nie wiem gdzie w takich chwilach są rodzice... Świnka to zwierzę, żywa istota, a biorąc pod opiekę zwierzaka trzeba liczyć się z konsekwencjami i ewentualnymi wydatkami. Powinieneś mieć pluszaki a nie żywe zwierzęta. Tyle osób Ci tłukło do głowy czym się to może skończyć. Poza tym o niekompetencji niektórych ludzi wiem dużo, bo ja sama lepiej wiedziałam jaka jest płeć młodej świnki a Pani w zoologicznym się ze mną spierała i wciskała kit, że to dziewczynka. I zmień weterynarza. Bo ten się nie nadaje dla świnek. A z tego rozumowania by wynikało, że jak Ty zachorujesz to rodzice powinni dać Ci "zdechnąć" bo np. nie będą mieli kasy na leczenie? Żenada


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Asia909
Użytkownik
Posty: 1802
Rejestracja: 2 stycznia 2013, 19:35
Świnki morskie: Tośka <33333
Neska <33333
Ś.P. Kubuś <333333 na zawsze w naszej pamięci!
Kontaktowanie:

Re: ciąża???

Postautor: Asia909 » 29 września 2013, 10:53

Pytasz sie gdzie sa rodzice? W jednym poscie napisal ze jego tata ze ,,szczurami" nie bedzie jezdzil do weta...

Zależy Ci na losie świnek morskich?
Planujesz mieć nowego podopiecznego?
Nie kupuj! Adoptuj!
ADOPCJE http://swinkimorskie.eu/adopcje.php
Jesteś zainteresowany adopcją? Pisz do mnie na PW lub na e-mail: [email protected]

Awatar użytkownika
merida91
Zasłużony
Posty: 504
Rejestracja: 24 sierpnia 2013, 16:30
Lokalizacja: Krosno
Świnki morskie: Mikołaj, Marcel, Gabryś

(*) Fafik
(*) Duduś
Kontaktowanie:

Re: ciąża???

Postautor: merida91 » 29 września 2013, 11:32

Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że pomimo tego, że tak wielu użytkowników tłumaczy (cierpliwie), radzi, próbuje pomóc, to w dalszym ciągu Kondiko1 upiera się przy swoim. Jeżeli tato Cię nie weźmie to veta, to poproś kogoś innego, żeby Cię zabrał. Świnka to zwierzątko - czuje, wymaga opieki. Być może niezamierzenie, doprowadziłeś do tego, że świnka jest w ciąży. Nie wymawiaj się niczym, tylko pędź czym prędzej do lekarza.


amfa
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 25 września 2013, 21:40
Kontaktowanie:

Re: ciąża???

Postautor: amfa » 29 września 2013, 18:53

no wiec świnka życz będzie


Awatar użytkownika
Asia909
Użytkownik
Posty: 1802
Rejestracja: 2 stycznia 2013, 19:35
Świnki morskie: Tośka <33333
Neska <33333
Ś.P. Kubuś <333333 na zawsze w naszej pamięci!
Kontaktowanie:

Re: ciąża???

Postautor: Asia909 » 29 września 2013, 18:54

Amfa o co ci chodzi?

Zależy Ci na losie świnek morskich?
Planujesz mieć nowego podopiecznego?
Nie kupuj! Adoptuj!
ADOPCJE http://swinkimorskie.eu/adopcje.php
Jesteś zainteresowany adopcją? Pisz do mnie na PW lub na e-mail: [email protected]

amfa
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 25 września 2013, 21:40
Kontaktowanie:

Re: ciąża???

Postautor: amfa » 29 września 2013, 19:09

to dobrze świnka żyje ciąży nie ma wiec wszyscy szczęśliwi :tooth:


Dammy
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 24 września 2013, 19:23
Kontaktowanie:

Re: ciąża???

Postautor: Dammy » 29 września 2013, 20:37

amfa pisze:to dobrze świnka żyje ciąży nie ma wiec wszyscy szczęśliwi :tooth:

Skąd pewność? Ja znam superowego weta, ale też wiem, że są ludzie niekompetentni dla świnek. Ona jest na 99% w ciąży, a Ty gratulujesz? w dodatku nieodpowiedzialnemu "właścicielowi i jego rodzicom"? No ludzie zlitujcie się! Na prawdę, niektórzy nie zasługują na to żeby mieć prosiaczka czy inne zwierzę.....


Awatar użytkownika
Asia909
Użytkownik
Posty: 1802
Rejestracja: 2 stycznia 2013, 19:35
Świnki morskie: Tośka <33333
Neska <33333
Ś.P. Kubuś <333333 na zawsze w naszej pamięci!
Kontaktowanie:

Re: ciąża???

Postautor: Asia909 » 29 września 2013, 20:45

Dammy nia sie nie przejmuj, na caviarni ma bana...

Zależy Ci na losie świnek morskich?
Planujesz mieć nowego podopiecznego?
Nie kupuj! Adoptuj!
ADOPCJE http://swinkimorskie.eu/adopcje.php
Jesteś zainteresowany adopcją? Pisz do mnie na PW lub na e-mail: [email protected]

Dammy
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 24 września 2013, 19:23
Kontaktowanie:

Re: ciąża???

Postautor: Dammy » 29 września 2013, 20:54

Ale to boli, jak ludzie mogą tak podchodzić do żywych istot... ja jestem czasem za wrażliwa na takie zachowania... ehhh :mad: :/ :shock:


Dammy
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 24 września 2013, 19:23
Kontaktowanie:

Re: ciąża???

Postautor: Dammy » 29 września 2013, 21:00

[quote="merida91"]Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że pomimo tego, że tak wielu użytkowników tłumaczy (cierpliwie), radzi, próbuje pomóc, to w dalszym ciągu Kondiko1 upiera się przy swoim. Jeżeli tato Cię nie weźmie to veta, to poproś kogoś innego, żeby Cię zabrał. Świnka to zwierzątko - czuje, wymaga opieki. Być może niezamierzenie, doprowadziłeś do tego, że świnka jest w ciąży. Nie wymawiaj się niczym, tylko pędź czym prędzej do lekarza.[/quote ]
Nasz użytkownik niestety nie ogarnia tematu i ma gdzieś co mu się radzi :/ szkoda tylko, że biedne zwierzątka na tym cierpią najbardziej bo osoby odpowiedzialne za nie mają to gdzieś... Czasem myślę, że każdy proces zakupu jakiegokolwiek zwierzaka powinien być skomplikowany na tyle, że zwierzaka powinni dostawać jedynie odpowiedzialni ludzie a nie każdy....


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Ciąża i płeć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Dołącz do nas