Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

pomocy

Forum poświęcone ustalaniu płci, ciąży i opiece nad młodymi świnkami morskimi.
lukr0
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 26 października 2013, 18:54
Kontaktowanie:

pomocy

Postautor: lukr0 » 20 grudnia 2013, 23:59

mój świniak franio mam go od jakiegoś czasu dzisiaj zdecydowałem się na drugą świnke ale czuje i jestem prawie przekonany że druga świnka co ja przyniosłem dzisiaj to też samiec powiedźcie co mam zrobić czy dadź im czasu aż ustalo kto rządzi w klatce czy wymienić na samiczke bo tako możliwość mam oczywiście z hodowli mojej szfagierki która strasznie dba o świnki??????????


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
nugatka
Zasłużony
Posty: 1303
Rejestracja: 9 marca 2010, 8:42
Kontaktowanie:

Re: pomocy

Postautor: nugatka » 21 grudnia 2013, 9:16

Przeredaguj post, bo jest zupełnie nie czytelny. Dodaj kropki i przecinki i ułóż sensowne zdania. Nadaj tytuł, który będzie odpowiadał treści.

Oczywiście, jak najbardziej dwa samce będą żyć ze sobą w zgodzie (chyba, że jeden z nich będzie aspołeczny, ale to zdarza się bardzo rzadko). Ustalanie hierarchii to indywidualna sprawa świnek, nikt Ci nie powie, ile potrwa. I żadnej samiczki do samca! No chyba, że samiec jest wykastrowany. Spokojnie da się połączyć dwóch samców czy dwie samiczki. Zanim zdecydujesz się na jakiekolwiek zwierzątko, to najpierw o nim poczytaj, bo widzę, że nie masz zielonego pojęcia...



Wróć do „Ciąża i płeć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

  • Dołącz do nas