Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Świnka przed porodem

Forum poświęcone ustalaniu płci, ciąży i opiece nad młodymi świnkami morskimi.
mendak337
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 listopada 2016, 22:39
Kontaktowanie:

Świnka przed porodem

Postautor: mendak337 » 25 listopada 2016, 22:53

Witam. Mam świnkę 2 świnki, samca i samice. Samica została pokryta równe 2 miesiące temu przez mojego samca. Moja samica od tygodnia siedzi w swoim domku, nawet z niego nie wychodzi, od czasu do czasu widze jak je sianko oraz smakołyki w postaci warzyw. Czasami wychodzi w połowie z domku do poidełka. Oddzieliłem samca do osobnej klatki bo troche jej przeszkadza, gdy np. podchodzę do klatki to samiec ucieka do domku i uderza swinke która odpoczywa spokojnie.Pytanie, jak moja świnka siedzi w domku z zamkniętymi oczami i co ok. 5 minut mruczy pod nosem , taki bardzo cichy " jęk " to wszystko w porządku czy powinienem ją zabrać do weterynarza ? Chociaż troche się boje bo wolałbym jej nie męczyć i niech odpoczywa w spokoju do dnia narodzin osesków.


Awatar użytkownika

Dona
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: 21 lutego 2016, 8:28
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: Karmela, Poziomka
Kontaktowanie:

Re: Świnka przed porodem

Postautor: Dona » 26 listopada 2016, 7:39

Czy celowo rozmnożyłeś świnki?
W jakim wieku jest samica?


Awatar użytkownika
Żaneta_Radom
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: 16 października 2016, 9:12
Lokalizacja: Radom
Świnki morskie: Kris Moris, Lary i Santi
Kontaktowanie:

Re: Świnka przed porodem

Postautor: Żaneta_Radom » 26 listopada 2016, 14:09

Łączyłeś dwie świnki i nikogo o nic nie pytałeś... a pytań powinno przyjśc ci do głowy wiele... a teraz pytasz co robić????
Idź do weterynarza, bo nawet jak jest dobrze to wet musi zrobić USG i zobaczyć ile jest maleństw no i ważny jest wiek świnki - nie wiadomo czy to przeżyje!!!!!!!

Myślenie jest trudne, dlatego większość ludzi woli osądzać

Zapraszam do bliższego poznania mojej gromadki:
http://www.swinkimorskie.eu/nowe_forum/ ... =55&t=7155


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Ciąża i płeć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Dołącz do nas