Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Warszawa, Piastów] Polecany :)

Dyskusje na temat godnych polecenia (lub też nie) klinik weterynaryjnych.
Awatar użytkownika
kasik
Zasłużony
Posty: 205
Rejestracja: 4 października 2006, 15:22
Lokalizacja: stolnica
Kontaktowanie:

[Warszawa, Piastów] Polecany :)

Postautor: kasik » 28 stycznia 2008, 17:57

Spokojnie mogę polecić lecznicę Maxi-Vet i dr. Kuleszę.

Doktor jest naprawdę świetnym wetrynarzem, bardzo dobrze zna się na świnkach, i kiedy inni powiedzieli, że nic nie da zrobić się z moją (przerost trzonowców), zrobił wszystko, żeby ja uratoać. I udało się. :)
Poważanie podchodzi do sprawy i nikogo nie odprawi z kwitkiem :)

Wcześniej przyjmował na terenie Ursusa, na ulicy Dzieci Warszawy, teraz przeniósł się do Piastowa i przyjmuje tam:

od pn. do śr. od 14 do 20 i w piątki od 14 do 20,
we czw. przyjmuje na Reymonta w Waszawe, ale nie wiem w jakich godzinach.
Bodajże w co drugą sobotę od 9 do 13

Co ważne, na wizyty nie trzeba umawiać się telefonicznie.

http://www.maxiwet.pl/

Obrazek

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Karolajna
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: 11 marca 2007, 11:07
Lokalizacja: Pruszków
Świnki morskie: Kasia, Kuba, Nutka, na zawsze w moim sercu ['] (oraz szczur Stefan [*]), obecnie 5 szynszyli: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka
Kontaktowanie:

Re: [Warszawa, Piastów] Polecany :)

Postautor: Karolajna » 24 czerwca 2013, 20:50

Piszę Tu, ponieważ Pruszków to okolice Warszawy :)
Obecnie chodzę do Dr. Katarzyny Sobieraj z DocVet na Żbikowie. Jest kompetentna, pomogła mi z biegunką u mojej szynszyli i byłam kilka razy na kontroli z moimi pupilami. Dotychczas nikt nie pomógł mojej suni, która ma problemy z hormonami i to ona postawiła trafną diagnozę. Ze szczurkiem również... Dodam, że zajmuje się świnkami, sama jak zaczynam z nią rozmawiać, to wyjść nie mogę, opowiadała mi już tyle razy o swoich świnkach, że to głowa mała ;) Pani Doktor ma duże doświadczenie z gryzoniami i jeździ również się dokształcać- co się chwali :)

DocVet
ul. 3 maja 23
05-800 Pruszków
22 758 46 74
docvet.pl
UWAGA! Od niedawna na zapisy/ew. jeśli jest luźno to pani mówi, że można przyjechać. Poza tym trzeba się pytać kto ma dyżur, bo jest również pani, która zajmuje się tylko psami


W razie nagłych przypadków, gdy nie ma dr. Sobieraj, polegam Dr. Tomasza Lewina, który ma doświadczenie z gryzoniami (jego mama prowadzi hodowlę świnek morskich i tata jest weterynarzem z wieloletnim doświadczeniem- mieli nie jednego egzotycznego gryzonia na leczeniu).

VISVET
ul. Chopina 66/70
Pruszków
kom. 694 073 096
22 758 76 40
visvet.pl

"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." ~Mark Twain
Moje kochane świnki na zawsze w moim sercu... Dobranoc aniołki.


Wróć do „Kliniki weterynaryjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas