Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Radom] Centrum Zdrowia Zwierząt

Dyskusje na temat godnych polecenia (lub też nie) klinik weterynaryjnych.
Awatar użytkownika
cukier101
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 18:11
Lokalizacja: Radom
Świnki morskie: Lusia
Kontaktowanie:

[Radom] Centrum Zdrowia Zwierząt

Postautor: cukier101 » 19 stycznia 2012, 13:08

Czy ktoś ma doświadczenie z tą lecznicą w Radomiu? Czy jest ok czy należy szukać innej?

Obrazek

Awatar użytkownika

michallen
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 października 2012, 21:49
Kontaktowanie:

Re: [Radom]Centrum Zdrowia Zwierząt

Postautor: michallen » 17 października 2012, 21:53

Bardzo polecam ta lecznice. Uratowali moją świnkę morską, która była umierająca. Leczyli Polę z pełnym poświęceniem. Nie raz dzwoniłem po godzinach i zawsze pomagali. Jak nie miałem pieniędzy to powiedzieli, że zapłacę innym razem. Robią wszystko dla zwierząt, a poza tym naprawdę się na tym znają. Moja Pola miała poważne problemy z układem oddechowym, ale dzięki lekarzow z CZZ do tej pory cieszy się dobrym zdrowiem. Kazdemu bede ich polecac! Odradzam za to w Radomiu lekarza na Batorego! Chciał uśpic moją świnkę i nawet nie chcialo mu się jej leczyc! Może to i lepiej, bo dzięki temu trafilem do CZZ i Pola żyje, bryka i ma się dobrze.


Awatar użytkownika
karla226
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 24 sierpnia 2013, 19:20
Świnki morskie: Wasyl, Alutka
Kontaktowanie:

Re: [Radom]Centrum Zdrowia Zwierząt

Postautor: karla226 » 26 sierpnia 2013, 13:14

Również odradzam weterynarza na Batorego- poszłam z chorą świnka która nie mogła jeść i stwierdził że to coś z brzuszkiem (zatrucie) podczas gdy świnka miała zaawansowane rany od przerośniętych trzonowców.


ewawk
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 18 października 2014, 13:56
Świnki morskie: Peppa [*]19.10.2014
Kontaktowanie:

Re: [Radom]Centrum Zdrowia Zwierząt

Postautor: ewawk » 21 października 2014, 13:19

Mnie z tej lecznicy odesłali do przych. weterynaryjnej Pankracy na Maratońskiej. Tam porządnie się zajęli Peppą.

Na Batorego też odradzam bo w rozmowie telefonicznej (chciałam zapytać czy świnki leczy) wet. stwierdził że lepiej, taniej będzie kupić nową świnkę.



Wróć do „Kliniki weterynaryjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Dołącz do nas